11 juni 14 juni. 3 juni Terstond gevraagd r.-k. slagersknecht. Inf. Wever, Kerkweg, Waarland in de eigen plaats een financiële instelling aanwezig is. De leden worden aangespoord om propaganda te maken, vooral onder jonge tuinders, opdat alle parochianen, die daarvoor in aanmerking komen, bij hun eigen plaatselijke bank zijn aangesloten. Tenslotte wordt nog gewezen op het feit, dat er steeds een aantal spaarders is, die eerst na een schriftelijke aanmaning hun spaarbankboekje ter controle aanbieden. Voor de goede gang van zaken is het wenselijk, dat het inleveren tijdig en op daartoe vastgestelde data geschiedt. 7 mei De Waarlandse deelnemers aan de KVP- sterrit voor bromfietsers hebben het idee opgevat een club voor bromfietsers op te richten. Degene, die daarvoor interesse mocht hebben kan zich in verbinding stellen met de heer Joh. Jonkind, die alle gewenste inlichtingen zal verschaffen. 17 me i B akplanten te koop. 5000 poepewitte en 12000 herfstwitte, plukklaar bij D. Bekker, Kerkweg D 47 a, Waarland. 28 mei Ofschoon na februari de perspectieven niet slecht waren, is het slot van de be- waarkoolcampagne zeer teleurstellend en buiten verwachting slecht. De rode kool, die de laatste weken werd aangevoerd draaide voor ruim 90% door. Voor sommige tuinders betekent deze slechte gang van zaken nog ’n flinke strop. 20 juni Op een een dezer dagen te Schagen ge houden verkeersexamen zijn de volgen de leerlingen van de St. Janschool ge slaagd: Nellie Beemsterboer, Mia Bekker. Nellie Boekel, Ant. Broersen, Jan Bruin Pz., Dick Dekker, Wim Dekker, Afra Groen Ld., Arie Groen Sz., Ria Groen Ad., S. Jon ker, Gathie Klaver, Piet Kramer, Trees Lantman, Henk Leering, Jan Meester, Alie Post, Simon Roozendaal, Tini Smit Cd., Ria Stoop, Gerie Veldman, Arie de Waard, Tinie de Wit, Piet Zutt en Wim Zutt. 29 juni Begunstigd door ideaal weer voor een auto rit voert de zo langzamerhand traditioneel geworden jaarlijkse uitgaansdag der Waar- lander kerkkoorzangers met hun dames het gezelschap in een der touringcars van de fa. Slijkerman te Oude Niedorp naar Schiphol, Apeldoorn, Putten en Amsterdam. 30 juni De gemeenteraad besluit het voorstel om te Waarland een nieuwe 8 klassige r.-k. school te bouwen aan te houden teneinde iedereen in de gelegenheid te stellen met eigen ogen te gaan zien of het bou wen van die school nodig is of niet. Wel blijken alle raadsleden eensgezind van mening te zijn dat er te Waarland een r.-k. kleuter school dient te verrijzen. Aspirantendag wilde hij niet missen SGP GPV NU NOU 0 1956 6 Op 6 juni 1956 waren Jan Dekker en Betje Slijkerman 40 jaar getrouwd. ‘Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard moge blijven, is de wens van hun dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen’. vl.n.r voor: Rika, Vera Midden: Marie, het bruidspaar, Gert. Boven: Annie, Corrie, Bets, Klazien, Trien, Nico. 309 16.6 375 19.1 AR 100 5.4 92 4.7 2 0.1 3 0.2 76 3.8 CPN 46 2.5 20 1.0 3 0.2 1967 100.0 4 0.2 4 0.2 CH VVD 107 5.8 Dat het deelnemen aan de Aspiran tendag voor de jeugdige deelnemers veel betekent, blijkt wel uit het vol gende voorval. De aanvoerder van Con Zelo, Nico Wever, trad aan met een armblessure, desondanks steelde hij twee wedstrijden met zijn elftal, waarvan de laatste door strafschoppen gewonnen werd. De scheidsrechter had reeds opgemerkt, dat de Con Zelo- speler voortdurend naar zijn arm greep en waarschuwde één der leden van het Roode Kruis, die constateer de, dat de speler waarschijnlijk met een gebroken arm had gespeeld. Voor nader onderzoek werd hij naar het ziekenhuis vervoerd. KVP PvdA HARENKARSPEL 1267 1952 perc. 68.1 HARENKARSPEL 1390 perc. 70.6 Ov. Totaal 29 1860 1.5 100.0

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2006 | | pagina 6