32 Jan Hogerheijde, gedurende bijna 30 jaar overal inzetbaar. 2002 De opbrengst van de veiling voor het nieuwe complex is 95.000. Co van der Gulik verlaat Con Zelo. Er gaan minipupillen deelnemen aan de competitie. Een ludieke actie in de rust van Con Zelo-VZV: voor iedere bezoeker en potje gestampte Veldertjes. 2003 Co Adriaanse, trainer van AZ roemt Paul van Geffen: Die nummer 6 is absoluut de beste speler in de Harenkarspel selectie. En vooral niet te vergeten het jaarlijks terugkerende eigen zaalvoetbaltoernooi en de verkoop van potchrysanten of hyacinthen. Tijdens de winterstop kan de jeugd onder toezicht van jeugdleiders in de nieuwe accommodatie spelletjes doen. sing wordt soms in dank aanvaard, maar in de meeste gevallen zijn de spelers niet blij als hun wedstrijd niet doorgaat. Toch veel geld nodig Van de contributie en de opbrengst uit de kantine alleen kan een club niet bestaan. Er is heel wat meer geld nodig. De spon sorcommissie zoekt sponsors voor re clame borden, shirtreclame en ballen. Ook de inkomsten uit de klaverjasdrives zijn een welkome aanvulling op de be groting. Daarnaast krijgt de vereniging Jan Schouten, jarenlang consul en lid van de elftallen commissie. Elke voetbalvereniging heeft een consul. Deze wordt op voordracht van het bestuur door de KNVB aangesteld. Hij heeft als taak de velden te keuren. Bij te slechte gesteldheid van de velden gelast hij de wedstrijden af. Zijn beslis- Piet Houtenbos, al jaren hart voor Con Zelo. Ook in de kantine De KNVB heeft meestal de indeling van de competitie zo ingedeeld dat de ene helft van de teams thuis speelt en de ander helft uit. Voor de jeugd die uit speelt, worden ouders aangewezen om voor het vervoer te zorgen. Bij thuiswedstrijden fluit een club- scheidsrechter en heeft één van de geleiders de hele morgen of middag bestuursdienst. Hij zorgt dat alles netjes verloopt en in de rust schenkt hij thee. Na afloop worden de gespon sorde shirtjes door één van de moeders meegenomen om gewassen te worden. Vaak gaan de spelertjes nog even naar de kantine om wat te drinken. Hier staat een vrijwilliger achter het buffet. Hij ziet er onder meer op toe dat de jeugd geen bier of andere alcoholische drank gebruikt. Wanneer iedereen weg is, wordt alles netjes door hem opgeruimd. De geleiders komen minimaal tweemaal per jaar bijeen en op het eind van het seizoen organiseren ze voor de jeugd ver schillende toernooien. Deze duren vaak de gehele dag. Om de teamgeest tussen de jongens te bevorderen, worden wed strijdverslagen in de W4 geplaatst. De zondag is voor de A-junioren en de se nioren. Ook zij hebben een vaste bege leider. De oudere leden zijn verplicht hand en spandiensten te verrichten. Ze draaien kantine- en kassadiensten en worden aan het eind van het seizoen gevraagd de beplanting rond het terrein op te knappen. Ook worden zij ingeschakeld bij de jaar lijkse donateursactie. Alle genoemde werk zaamheden worden pro Deo verricht.

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2006 | | pagina 32