EEN ANDERE AANPAK l i Gerard van Geffen 26 Spandoeken Van 1980 tot 1997 had Con Zelo ver schillende trainers o.a.: Leo van Westen, Rob Kramer en Henk Schuijt. De pres taties van het eerste uit die periode zijn te vergelijken met de bewegingen van een jojo, omhoog, omlaag, omlaag, omhoog en omlaag. Zo eindigde het seizoen Als eerste zegt Piet Wever: Halverwege het seizoen ‘82-’83 raakte John Nolten geblesseerd. Hij stond op doel en ik moest hem vervangen. Na de winterstop stonden we volgens het toen geldend 2 punten winstsysteem 11 punten achter op Koedijk. Maar het elftal begon te draaien, de defensie stond als een huis en we hadden een aantal mensen in het team die scoringsvermogen hadden: John Doodeman, Rob van de Giesen, broer ’82 - ’83 met promotie naar de 1e klas en in ’95 - ’96 met een treurige degradatie naar de kelder van de afdeling of de 8e klasse KNVB. Deze naamsverandering had de bond in mei 1996 ingevoerd. Een viertal spelers uit die periode komt aan het woord. Ron en ook Bert Kuijs en Sam Stoop, die met corners en vrije trappen altijd naar voren gingen. Een beslissingswedstrijd op het Viosterrein. De eerste helft pal voor de wind. Met de rust 0-0. Het eerste elftal van 1981. Van links naar rechts. Voor: Ruud Bakker, Sjaak Smit, Dick Pater, Jos Smit, John Nolten. Boven: Trainer N. Baas, Gerard Bruin, John Doodeman, Jan Ruiter, Johan Bruin, Ruud van Balgooij, Bert Kuijs, Ben Krijnen, grensrechter Wim Dekker Wz. In het jubileumboekje bij gelegenheid van het 50-jarig bestaan van voetbalvereniging Con Zelo schreef voorzitter Jan Bruin niet alleen over de geschiedenis van de vereniging, maar ook over de toekomst. We zullen binnen korte tijd meer dan twintig teams hebben. We groeien uit ons jasje en het bestaande complex zal te klein worden. We moeten uitzien naar een nieuwe plek. Dat dit binnen een kwart eeuw gerealiseerd zou zijn, had toen niemand durven dromen. 1985 Het aantal senioren en jeugdleden bedraagt 287. Op de 54e jaarvergadering zijn 33 leden aanwezig. Het 6e wordt ongeslagen kampioen. 1986 Doelman Piet Wever speelt enkele wedstrijden in het Noordhollands elftal. Daarna vraagt hij overschrijving aan naar Hollandia Hoorn en vertrekt. 1987 Bert Kuijs neemt na 18 jaar afscheid als speler van het eerste. VJ I

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2006 | | pagina 26