Teruggekomen merkte hij dat de zoons en dochters het schildersbedrijf zonder zijn hulp goed konden voortzetten. Gerard en Lucas Piet's oudste zoon Gerard en jongste zoon Lucas bekwaamden zich op de schildersschool in Boxtel. Gerard werd medevennoot in 1979 en Lucas in 1994. De zaak kon weer groeien en dus moest er in 1993 weer verbouwd worden. Naast een woning voor Gerard werd ook de werkplaats uitgebouwd. In 2003 werd de winkel grondig vernieuwd en het assortiment uitgebreid. Louter sloot zich aan bij de keten Interkleur. Maar, inspelend op een steeds groeiende behoefte van klanten werd in 2012 een grote stap gezet. Dit werd mogelijk gemaakt doordat woninginrichter Pot ermee stopte. Louter ging de bedrijfsruimte van dit pand op Heereweg 135 huren, maakte er een nieuw winkelpand van en veranderde de naam in Deco Home Louter. Naast verven, gereedschappen, behang en wat daar verder mee samenhangt bestaat het assortiment nu ook uit gordijnen, vloerbedekking en zonwering. De werkplaats bleef op nummer 143. Het bedrijf telt momenteel drie volwassen werkne mers en één leerling. Af en toe wordt er een ZZP-er ingehuurd. Het wagenpark bestaat uit drie bedrijfsauto's. Dit artikel kwam tot stand door de onmisbare hulp van Piet Louter. Het schildersbedrijf en winkel in 1994 De schilders rond 1994. V.i.n.r. Thomas Eekhof, Willem Dekker, Ria Louter, Lucas Louter, Elly Louter, Gerard Louter en Kees Bloetjes De winkel van schildersbedrijf Louter zit nu in het pand van voorheen Pot Cultuur-historische Vereniging Scoronlo december 2013

Scoronlo: uitgave van de cultuurhistorische vereniging Scoronlo | 2013 | | pagina 95