CC *■•5^5 SUÏcA Qi&dam T* is oud-burgemeester L. Quant. Secretaris is beleidsmedewerker Anita van Brcugcl. Verder hebben zitting in deze com- misie Kees Olsthoorn en Frits David Zeiler. Vol belangstelling hebben de leden geluisterd naar de mondelinge bezwaren ingediend tegen de sloop van het pand Heereweg 389 te Camperduin. Enkele leden van onze vereniging hadden dit aan het bestuur gemeld. Scoronlo krijgt het advies alsnog een bezwaarschrift in te dienen ook al is de termijn verstreken! Andere zaken VVe mogen blijven rekenen op een goede samenwerking met de medewerkers van de bibliotheek Schoorl, nu weer te vinden in de Blinkerd. In het verleden is er door dit samenwerkingsverband al eens een lezing georganiseerd. En natuurlijk is het uitlenen van historische boeken in beider belang. De mogelijkheid om een tentoonstelling op deze plek te organiseren is heel nuttig. Door het afbranden van de Blinkerd is helaas een tentoonstelling over Kamp Schoorl niet doorgegaan. Uniek materiaal door de Stich ting Vriendenkring Mauthausen beschikbaar gesteld was geluk kig nog net niet opgehaald. Ook een lezing te verzorgen door mevr. Ohringer van de Stichting kon om die reden niet doorgaan. Het bestuur heeft ook de medewerkers van Staatsbos beheer alle sterkte toegewenst bij het verwerken van de vele heftige branden! De gastvrij heid van de medewerkers, ook naar onze vereniging toe, is heel groot. Deze gastvrijheid krijgt bijvoorbeeld vorm bij de organisatie van de herdenking bij het monument van Het Kamp Schoorl. Wij volgen ook met grote interesse de fases van de nieuwbouw van het Zandspoor, nu onder de naam "Schoorlse Duinen". De hoofdboodschap van Staatsbosbeheer is natuurlijk van landschappelijk, recreatieve aard. Maar er is grote bereidheid om de historie een plek te geven die passend is in het geheel. Financieel draaien we goed en geleidelijk aan komen er nieuwe leden bij! U weet het: u kunt altijd contact zoeken met een van onze bestuursleden als er iets te melden of te vragen is. Wij staan volledig open voor opbouwende, positieve kritiek en we proberen daar als bestuur ook iets mee te doen. Negatieve, afbrekende of chagrijnige kritiek laten wij ver achter ons! Namens het bestuur, Ela Hulshoff, voorzitter Cultuur-historische Vereniging Scoronlo maart 2010

Scoronlo: uitgave van de cultuurhistorische vereniging Scoronlo | 2010 | | pagina 5