Geachte leden Het eerste nummer van ons blad "Scoronlo" (nummer 14 van de reeks alweer) is verschenen. Een goede gelegenheid, nadat er het afgelopen jaar moeilijkheden op financieel gebied zijn geweest en bovendien de zaken niet vlot verliepen. Zoals vaak gebeurt in dit soort gevallen stapelen allerlei kleinigheden zich op en dreigen de overhand te krijgen. Daarom is het goed dat wij thans kunnen melden dat we de moeilijkheden grotendeels weer onder de knie hebben. De terugloop van leden is gestopt, het ledental is inmiddels gestegen tot 140. Dit is geenszins een reden om op onze lauweren te gaan rusten. Om de zaak in zijn geheel gezond te krijgen is het echt noodzakelijk dat we er nog minstens 140 leden bij krijgen om niet, zoals nu het geval is, ons blad 2 keer per jaar te laten verschijnen, maar 3 keer per jaar te realiseren. Buiten het stijgen van het aantal leden is hiervoor betrokkenheid van de leden nodig. Denk nu niet meteen 'ik kan geen verhaal schrijven', u kunt heel goed een ontzettend goed idee hebben. Als dit zo is, laat ons dat even weten. Ik weet zeker dat wij wel iemand vinden om dat verder uit te werken. Bovendien zijn oude foto's, prenten e.d. altijd welkom. Laten we daarom met elkaar afspreken: u probeert in uw omgeving minstens één nieuw lid te werven, er komen ideeën, foto's, prenten en verhalen, en dan zullen wij ervoor zorgen dat het blad "Scoronlo" 3 keer per jaar verschijnt. Minstens! K. van Lienen, voorzitter.

Scoronlo: uitgave van de cultuurhistorische vereniging Scoronlo | 1996 | | pagina 2