31. thuis is in de transportwereld weet dat Oudeman Transport van vele markten thuis is. En vergeet niet de kieptrailer, eu- rodieplader en kuipdieplader (voor het ver voer van grote en hoge objecten). Twee trailers kunnen met afstandsbediening worden gestuurd om krappe locaties te be reiken. De bouw blijft voor Oudeman een belang rijke sector. Heel veel wordt gewerkt voor bouwgerelateerde opdrachtgevers. Ook is het bedrijf gespecialiseerd in con- tainerverhuur en opslag. De grootste open container heeft een inhoud van liefst veer tig kuub. Opa Piet - de man van de Chevrolet - moest eens weten. Bronnen Een van de jongste paradepaardjes van het bedrijf, een Volvo 4-asser met een 95 ton/meter kraan van 34 meter Vader Piet (1936) en zoon Piet (1964) kijken vooruit, bij de komst van de nieuw DAF CF 440 in 2016. In 1998, Swen, Tim en Bas bij de containerauto die het bedrijf dat jaar gebruikt kocht. In Amsterdam, op ongeveer twintig meter hoogte. Met de Renault Premium Lander 460, bouwjaar 2012. - gesprek vader en zoon Piet Oudeman, juli 2021 - fotoboek Oudeman Transport, samengesteld door Eline Sol, 2017 - www.oudemantransport.nl - Kadaster Archiefviewer (digitaal) - www.regionaalarchiefalkmaar.nl (personen zoeken, kranten) - www.wiewaswie.nl - www.archieven.nl (kentekens Noord-Holland) - 140 jaar Bleeker Transport in Heerhugowaard, ar tikel Jan Borst, in De Overhaal 2008, uitgave Stichting Historisch Heerhugowaard *- 574 20

De Overhaal: historisch magazine Heerhugowaard | 2021 | | pagina 33