In 1999 werd Kamp Projects BV opgericht, om het bouwbedrijf te voeden met bouwpro jecten vanuit eigen ontwikkeling en van de markt af. Ook heeft het bouwbedrijf in samenwerking met andere bouwbedrijven binnen de Bouwcombinatie HHW (BCH) fraaie pro jecten uitgevoerd (vv Reiger Boys complex, Steigerwoningen Stad van de Zon enwonin- gen in De Draai). In 2010 werd het kunststof kozijnenbedrijf van broer Hans wegens zijn ziekte beëin digd en door het bouwbedrijf opnieuw opge zet. Dit betekende een nieuwe poot aan het geheel. Een nieuwe showroom met alle mo gelijkheden van kozijnen, ramen en deuren is binnen de bouwmarkt gerealiseerd. In 2008 begon de economische crisis, wat ook aan het bouwbedrijf niet ongemerkt voorbij ging. Inkrimping op het personeel was noodzakelijk (tot dat moment was het aantal personeelsleden op zijn hoogst in de historie) om het bedrijf gezond te houden. Dit is met veel inzet gelukt en sinds het be gin van 2015 is de orderportefeuille weer rijkelijk gevuld en de toekomst van het fa miliebedrijf verzekerd. Het huidige kantoor. Nog steeds op de plaats, Middenweg 275, waar het in 1872 allemaal is begonnen. Spraakmakende projecten binnen het bouwbedrijf waren: De bouw van de eigen Multimate Bouwmarkt naast de werkplaats en het voor malige woonhuis. In juli 1999 ging de nieuwe bouwmarkt open met ca. 2500m2 winkelop pervlakte. De herbouw van het verbrande theater De Schakel/Middenwaard in een bestaand pand aan de Industriestraat op het industrieterrein. Binnen een kort tijdbestek werd daar een prachtig nieuw theater gerealiseerd. Een aantal jaren heeft De Schakel daar een pri ma onderkomen gehad, totdat in september 2008 het nieuwe theater Cool aan het Coolplein geopend werd. De sloop van de Exoduskerk aan de Ruysdaelstraat en de bouw van het apparte mentencomplex Ruysdaelstaete. Na jaren van voorbereiding en overleg met de omwo nenden werd het project in 2010 opgeleverd. Renovatie, nieuw- en verbouw van Betsy's Hof aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. De eigenaren van de monumentale boerderij op landgoed Ter Coolster ontvingen een prijs van de Stichting Noord-Holland 'Vrienden van de stolp'. De demontage van de voormalige brand weerkazerne/kantoorruimten aan de Beukenlaan/Taxuslaan voor de plaatsing van 5 huisartsen met aparte behandelkamers/keukens/wachtruimten en een grote apotheek. Ook dit werd in een kort tijdsbestek gerealiseerd. Eind april 2015 zijn de huisartsen en de apo theek na 5 jaar verhuisd, tezamen met nog meerdere gezondheidsdiensten, naar het nieuwe Gezondheidscentrum Centrumwaard aan de Van Hellemondtstraat, een 3 bouwla gen tellend gebouw. Enige belangrijke data: 1978 - Overname van het bouwbedrijf van vader Leo door Co en Louis Kamp 1979 - Opening eerste doe-het-zelf winkel 1991 - Start deelname aan K.O. Bus 1995 - Overname van Burger CV- en lood- gietersbedrijf 1999 - Start Projectontwikkeling en opening van de Multimate Bouwmarkt 2011 - Start Kamp Kunststof Kozijnen 2015 - Verkoop van de Multimate Bouwmarkt

De Overhaal: historisch magazine Heerhugowaard | 2015 | | pagina 43