MEDEWERKERS GEZOCHT Voorwoord Daar zijn we dan weer met De Overhaal. Deze keer alweer nummer zes. Het was prettig dat we ook over de laatste uitgave weer complimenten en positieve reacties mochten ontvangen. Zoiets stimuleert, zowel ons, als degenen die weer voor een stukje, foto of een ander soort van bijdrage hebben gezorgd. Het is ook leuk te melden dat ons ledenbestand de driehonderd inmiddels ver heeft over schreden. En wanneer we het over bijdragen hebben; juist van die bijdragen moeten we het hebben. Want willen we de doelstelling van onze stichting blijven waarmaken, dan lukt dat alleen wanneer we voldoende medewerking van onze leden, inwoners en wie dan ook krijgen. Daarom staan we ook heel erg open voor vrijwilligers die op de een of andere wijze willen meewerken aan de dingen die we doen, maar ook vooral voor dingen die we als historische stichting nog zouden kunnen gaan doen. We willen n.l. graag enkele werkgroepen in het leven roepen die zich met allerlei activiteiten kunnen bezighouden, als opzetten van een beeldbank, het maken en onderhouden van een website en het doen van onderzoek in regionale en andere historische archieven. Maar ook voor alledaagse werkzaamheden als secretariaat en ledenadministratie kunnen we nog wel wat hulp gebruiken. Voor de toekomst van de Stichting Historisch Heerhugowaard is het echt noodzakelijk dat zich nieuwe medewerkers melden. Beschikt u verder over foto's, gegevens en verhalen over gebeurtenissen uit het verleden; meldt u zich bij ons. Elk najaar houden we een voor iedereen gratis toegankelijke middag, zowel voor leden en niet-leden, die bestaat uit interessante informatie en daarnaast gezellig amusement. Wij wensen we u weer veel lees- en kijkplezier met deze uitgave en bent u er over tevreden; maak dan ook anderen lid van onze Stichting Historisch Heerhugowaard Siem de Haan voorzitter De molens bij de Zes Wielen, ca. 1925. Collectie Regionaal Archief Alkmaar. Alkmaar, de Ze* «ritte*

De Overhaal: historisch magazine Heerhugowaard | 2010 | | pagina 4