DERDE JAARBOEK Voorwoord Dit is inmiddels alweer de derde jaargang van ons historisch magazine De Overhaal. En mede door de vele goede reacties die we na de eerste twee jaarboeken mochten ontvangen, zijn we vol goede moed doorgegaan om ook af levering drie, die u nu in handen heeft, op de zelfde wijze te vullen met verhalen en foto's uit de geschiedenis van onze polder. We hebben daarbij ook nu weer getracht ons hoofdzakelijk te beperken tot gebeurtenissen uit de vorige eeuw, omdat die, vanwege veel her kenbaarheid, voor de meeste lezers toch wel het prettigst zijn om te lezen. Zoals we eerder schreven: herkenbaarheid brengt ook herinneringen aan andere gebeurte nissen uit diezelfde tijd naar boven. En juist dié gebeurtenissen, die vaak interessant zijn om te lezen, zou u dan weer aan ons kunnen doorge ven, zodat wij ze misschien weer in een vol gende Overhaal kunnen gebruiken. Daarnaast blijven we uiteraard zeer geïnteresseerd in foto's, oude voorwerpen etc. die u in handen krijgt en misschien niet nodig vindt om te bewa ren. Een telefoontje is voldoende om iemand van ons bij u langs te laten komen. Ook hebben we dit jaar alweer onze tweede open bare najaarsmiddag gehad, die steeds bedoeld is om onze donateurs/leden, op een vooral gezellige manier bij elkaar te brengen en verder te informe ren over het verleden van Heerhugowaard. Tot slot nog dit: zou u ook op de een of andere wijze iets voor onze stichting kunnen en willen betekenen, u bent van harte welkom. Meldt u maar bij een van onze bestuursleden want er is werk in overvloed. Siem de Haan voorzitter

De Overhaal: historisch magazine Heerhugowaard | 2007 | | pagina 4