Hoe komt u bij het Poldermuseum? Vriendennieuws Beste Vrienden, Misschien heeft U via de regio-t.v. de uitzendingen over ons museum-thema, ook voor 2001, "Water water" kunnen zien. Door de deskundige uitleg en begeleidende opnames interessant en zeer de moeite waard. Er volgen wellicht nog meer uitzendingen, houdt daarvoor uw dagbladen in de gaten. Door grotere bekendheid van het bestaan van het Poldermuseum mogen we steeds nieuwe leden begroeten. Evenwel blijven wij u aansporen ook uw omgeving bekend te maken met het museum door een bezoek en/of om eventueel vriend te worden, onder ons motto "Wees een vriend, maak een vriend". Alle leden worden hartelijk bedankt voor hun bijdrage in het afgelopen jaar t.b.v. het Poldermuseum, hetzij door financiële ondersteuning en/of praktische hulp als surveillant, klusser, hulp bij het schoonhouden, rondbrenger van de Overhaal, enz. Ook in 2001 wordt er weer op u gerekend! Nieuws van de Stichting "Den Huygen Dijck' U treft in deze Overhaal een acceptgiro-kaart aan voor uw financiële bijdrage over 2001 en de penningmeester ziet deze gaarne z.s.m. tegemoet. Tevens hierbij de uitnodiging voor de jaarvergadering welke op woensdag 9 mei 2001 zal worden gehouden in het poldermuseum, waarna er gelegenheid is om het museum te bekijken. Kopij en suggesties voor het najaarsnummer van de Overhaal blijven altijd zeer welkom, evenals reacties op dit nummer. Schrijft, belt of e-mailt u met de redactie, u vindt de adressen/tel.nrs. op de binnenzijde van de omslag. Namens het bestuur, Ook al geeft de rol aan dat 'Water en water" op herhaling gaat, het betekent nog niet, dat alles hetzelfde is. Inmiddels is het thema Water in 3 tv- uitzendingen van Herato goed belicht, maar moesten de opnamen van de 4e uitzending worden afgebroken door ziekte van Henk Aandewiel. Wel is op verzoek het aantal panelen over oud Heerhugowaard uitgebreid door gewaardeerd samensteller Jan de Vries. De plaquette van de bekende regionale vlieger-instructeur Willem van Graft hangt nu in de gang. De leegte, ontstaan door het verplaatsen van het Heerhugowaardse wapen naar de pompruimte, is zo opgevuld. De openingsdatum van seizoen 2001 is helaas een aantal malen verschoven. Deze Schagan Laiuwunn Land. dijk ation H Mi httoo w a a rd Alkmaar POLDERMUSEUM Hoorn Amsterdam Plaats: Huïgendijk 17 Heerhugowaard Bereikbaarheid: bus 160, halte begin Middenweg Openingstijden: Zaterdag en zondag van 14.00 - 16.00 uur Elke eerste woensdag van de maand van 14.00 - 16.00 uur Groepen op afspraak tel. 072-574 11 59 Buiten openingstijden 072 - 571 35 45 072 - 571 04 01 Tarieven: volwassenen f. 2,- kinderenf. 1,- de stichting "Den Huygen Dijck" het Poldermuseum Seizoen 2001 Greet Zuurbier-Strooper. 1

De Overhaal: historisch magazine Heerhugowaard | 2001 | | pagina 2