Hoe komt u bij het Poldermuseum? Vriendennieuws Vrienden van desfchtin9'Dh"pHori0siel Maak Vrienden Hoorn Plaats: Huigendijk 17 Heerhugowaard Bereikbaarheid: bus 160, halte begin Middenweg bus 162, stopt op verzoek bij museum Tarieven: volwassenen f. 2,- kinderen/65+ f. 1 ,- CJP gratis groepskortingen Groepen op afspraak tel. 072-57411 50 Buiten openingstijden 072 - 571 35 45 072 - 571 04 01 Wellicht heeft U via de kranten al vernomen, dat na een mooie, inspannende zomer het verbouwde poldermuseum eind september de deuren weer kon openen, zodat eenieder, nieuwsgierig naar het nieuwe, dit kan komen bezien, tot en met 28 november. De surveillanten zullen voortaan middels een nieuwe sleutel "te werk gaan", elke zaterdag- en zondagmiddag van twee tot vier uur, en buiten de weekeinden op afspraak. Binnenkort ontvangt U een uitnodiging voor de algemene ledenvergadering van de Vrienden, waarna U gelegenheid heeft om het vernieuwde museumgebouw eens helemaal goed te bekijken, mét o.a. de verbouwingsfoto's belicht door de totaal nieuwe verlichting in het museum, de zeer scherpe lintzaag in de timmermans werkplaats, en de met "Heerhugowaard van voorheen" foto's van en door Jan de Vries opgesierde echt nieuwe ruime Vriendenkamer. De grote pompenruimte, die ook als trouwzaal wordt gebruikt, heeft een prachtige akoestiek gekregen. Kom kijken en luisteren! Ook mooi is, dat je het museum niet meer zomaar voorbij kunt rijden, want sinds enige maanden staat in Heerhugowaard het "Poldermuseum" op de wegwijzers aangeduid, dus, tot ziens in het museum of zomaar ergens. Dan, beste Vrienden, blijven kopij en uw suggesties voor De Overhaal altijd zeer welkom, evenals reacties op dit nummer. Schrijft of belt u met de redactie, u vindt de adressen/tel.nrs. op de binnenzijde van de omslag. Namens het bestuur van de Vrienden, Wij zijn op zoek naar HANDHGE MEDEWERKERS m/v ter versterking van de onderhoudsploeg van het poldermuseum De werkzaamheden zijn zeer veelzijdig en de sfeer is prima Heeft u nu en dan eens een paar uurtjes over en staan uw handen niet verkeerd bel dan even naar de heer Dirk Dobber tel. 072-571 16 65 voor meer informatie Gooi deze Overhaal niet zomaar bij het oud papier maar gebruik het als reclamemateriaal Geef hem aan buren, vrienden of kennissen en ze worden voor die tien gulden per jaar vast wel lid POLDERMUSEUM Amsterdam Alkmaar Schegan S S9 e,mLJseum Greet Zuurbier-Strooper. 1

De Overhaal: historisch magazine Heerhugowaard | 1999 | | pagina 2