Verenigingsnieuws VHenden van dotting-DenH^en o**- De ledenvergadering werd bezocht door 32 vrienden, geen slechte opkomst, al kan het beter. Het vergadergedeelte leverde geen bijzonderheden op: de financiën zijn in orde, de bestuurssamenstelling is ongewijzigd. De heer en mevrouw Spaan die hadden gemeld te willen stoppen als surveillanten werden, voor hun jarenlange (15 jaar!) inzet hartelijk bedankt. De heer Spaan blijft gelukkig wel deel uitmaken van de onderhoudsgroep van het Poldermuseum. De thuisblijvers hebben een geslaagd optreden van Siem de Haan en zijn begeleider na de pauze gemist! Aan het eind van de avond was er zoals gebruikelijk gelegenheid de tentoonstelling te bekijken, dit seizoen 'De Waard in beeld', een deel van de vaste collectie van het museum en merklappen en stoplappen. Het grootste gedeelte van de merklappen is geleend uit de collectie van mevrouw Veen- stra te Heerhugowaard. Het Poldermuseum is haar daarvoor zeer erkentelijk. Bij dit nummer van De Overhaal treft u een uitnodiging aan voor een Vriendenavond op 14 oktober a.s., aanvang 8 uur in buurthuis De Deel, 't Kruis. De vereniging bestaat dan 15 jaar en daaraan zal op bescheiden wijze aandacht worden geschonken. Het bestuur hoopt een zo groot mogelijk aantal vrienden te mogen begroeten. Ook introducees zijn van harte welkom om op deze avond kennis te maken met de vriendenvereniging en wellicht daarvan lid te worden. Een bloeiende vriendenvereniging is een van de voorwaarden voor het voortbestaan van het Poldermuseum. Tenslotte de gebruikelijke oproep aan de leden om zelf de pen ter hand te nemen of de redactie te attenderen op een voor ons blad geschikt onderwerp. De medewerkers aan dit nummer hartelijk dank voor hun bijdrage! (informatie over de redactie aan de binnenkant van de omslag) Graag tot ziens in het museum of op 14 oktober! het Poldermuseum Bestuur Vereniging van Vrienden 1

De Overhaal: historisch magazine Heerhugowaard | 1997 | | pagina 3