D e ireisc. lb .11 Jan Marsman Sr. Van mevrouw Van Kleef-van der Vliet uit Zuid-Schar- woude kregen we deze foto om te plaatsen in ons blad. De personen op de foto waren allen lid van een reisver- eniging, zoals deze clubs kort na de Tweede Wereldoor log ontstonden. Het was een reisclub van louter man nen. Sommige echtgenotes van deze groep wilden ook wel eens uit en ook zij gingen zich organiseren. Zij kozen hiertoe een naam voor hun club. Het werd WOW, wat betekende 'Wij Ook Wat'. Edoch, sommige heren vonden dit een zodanige leuke naam dat zij zich ook WOW gin gen noemen. Het kan verkeren. Het hoofddoel van deze reis was een bezoek aan de bier brouwerij in Amsterdam. Verdere doelen van de reis kon ik niet achterhalen. Op die dag maakten ze een tocht met een bus van "de Magneet'. Bronnen: Piet Bruin en Cor Bes. Op de foto zien we, steeds van links naar rechts: Bovenste rij: 1.Henk Vonk, 2.Arie Schuffelen, 3.Andries Goudsblom, 4.Herman Buter, 5.Cor Masteling, 6.Klaas Zijp, 7.Arie van der Veer, 8.Nic. Droog, 9.Jaap Stegers, 10.Bernhard Beemsterboer, 11.Piet Beemsterboer. Op de middelste rij: 1.Joop Jonker, 2.Piet Brink, 3.Arie Goudsblom, 4.Johan Huitema, 5.Leen Dignum, 6.Willem Woestenburg, 7.Thé van der Vliet, 8.Jaap Goedhart, 9.de buschauffeur van de Magneet. Op de onderste rij: 1.Klaas Bruin, 2.Gert Kamper, 3.Cor Beemsterboer, 4.Cor Bes, 5.Janus Swinkels, 6.Dirk Droog, 7.Cor Schuffelen, 8.Cor Horio, 9.Toon Kaag. Oktober 2009 29

Van Otterplaat tot Groenveldsweid - Langedijk | 2009 | | pagina 30