Reacties op het vorige nummer -i,H redactie De opening van de R.K.jongensschool in 1926 zefschool, werd deels gesloopt en ter vervanging werd Van de heer Piet Kramer Klzn ontvingen we de welkome de Duizend Eilandenschool gebouwd aan het eind van aanvulling op de groepsfoto. het Zijperpad. Verder staat in de tekst dat de school later op ging in de Mariaschool. Dit is niet juist. De school, met de naam Jo- V -- O Ou G) fa G) rT\ r>r Voorste rij: 1. Arie Barten (raadslid van Oudkarspel), 2. Gerrit Bekker (raadslid van Zuid-Scharwoude; woonde in de Koog), 3. Jan Kroon (wethouder van Zuid-Scharwoude), 4. Burgemeester Van Spengler (burgemeester van Zuid- en Noord-Scharwoude), 5. Pastoor Van Noort van de St Janparochie, 6. Jacob Kroon (loco-burgemeester van Oudkarspel), 7. Pastoor Kok (bisschoppelijk inspec teur van het Katholiek onderwijs in het Dekenaat), 8. Cornelis Kramer Gzn (secretaris van het schoolbestuur), 9. Groen. 10.onbekend Staande v.l.n.r.: 1. onbekend, 2. Cato de Laat, 3. H.A.Maas (dirigent van het muziekkorps Genot door Kunst), 4. 5. en 6 onbekend, 7. Catharina Duijvis-Deutekom, 8. Koopman?, 9., 10. onbekend, 11. Anna Groen-Duijves, 12. onbekend, 13. Kapelaan van Houten, 14. en 15. Anna Groen-Duijves (echtgenote van Jacob Groen), 16. Jan Ootjers (wethouder van Noord-Scharwoude), 17. onbekend, 18. Juffrouw Adelaar, 19. en 20. onbekend, 21. Zijp?, 22. Gerrit Bekker. Bovenste rij v.l.n.r.: 1. Meijer (manufacturier van De Gunst), 2. onbekend, 3. Klaas Kramer Gzn, 4. Piet Duijves, 5. onbekend, 6. Geertje Krmaer-Frederiks (echtgenote van Jan kramer), 7. Jacob Groen, 8. Hendrik Metselaar, 9. Jan Vader 10. Jan kramer Gzn. De bovenste twee heren zijn ook onbekend. 4 Oktober 2008 ---

Van Otterplaat tot Groenveldsweid - Langedijk | 2008 | | pagina 5