.and Ikaarten ie TULC of in Broek of bij de Krommebrug en dat werd dan op doek of papier ge zet. En zo was hij altijd bezig, totdat hij enkele malen een hartaanval kreeg. Wij hebben gelukkig nog verscheidene gedachtenissen van hem, zowel in ijzer als op doek. Tante Coba Een toevallige toevoeging aan het ver haal van de familie is een foto die wij kregen van de heer H.Keizer uit Broek. We zien 'tante Coba', oftewel Jacoba de Geus, getrouwd met Pieter Nap, broer van Cornelis Nap. Pieter was zeven jaar jonger dan Cornelis, was rijwielhande laar en overleed in 1908 te Amsterdam op de leeftijd van 35 jaar. Zijn weduwe hertrouwde met C.Swager. Bronnen: Herinneringen van Nico Nap aan zijn opa en vader. Westfriese Families Jaargang 2003. Foto's van Nico Nap, Nanda en Corry Stam, H.Keizer, eigen archief. Jacoba de Geus, geboren op 6 nov. 1870 te Warmenhuizen, getrouwd met Pieter Nap, later met C.Swager. door Jan IJff De kaart van het Hoogheemraadschap van de Uitwaterende Sluizen in Kennemerland en West-Friesland uit 1680, met de wapens van het bestuur uit 1745: dijkgraaf Cornelis van Eyckhoogheemraden: Claas Swaan, Gerard Stuylingh Syms, Dirk Sevenhuysen en Gerbrand Crolrentmeester-secretaris Johan Baert. Het doet altijd wat vreemd aan dat het noorden naar links is getekend. Helemaal rechts zien we Amsterdam. 32 Oktober 2005 JtlKSI.ANTj De kleine kaart van bet Hoogheem raadschap van de Uitwaterende Sluizen in Kennemerland en West-Friesland, 1680 niet de wapens van bet bestuur uit 1745dijkgraaf: Cornelis van Eyck; hoog heemraden: Claas Sivaan, Gerard Stuylingb Synis, Dirk Sevenbuy- sen en Gerbrand Crol; rentmeester-secretaris: Johan Baert TIK .1111 KIM KA KT.SlHAr VA.NDK 1 TWATERKN

Van Otterplaat tot Groenveldsweid - Langedijk | 2005 | | pagina 33