Kath J klas van de ieke oJJ oiigeiissciioo. oom tie. Een vrouw achter het stuur. De buren zeiden: "Gert, je moet je pomp weghalen, 't valt teveel op dat je een ga rage hebt". En dat is toen gebeurd. Ik trouwde in 1948 met Jan Tesselaar en we kregen vier zonen: Johan, Gerard, Ruud en René. We hebben nog negen jaar bij mijn vader en moeder ingewoond, toen ging mijn broer Niek trouwen en die wilde graag bij het bedrijf wonen. We zijn toen naar de Spoorstraat verhuisd." Tot zover het verhaal van Rie. Garage Hoogeboom is sinds 2003 niet meer gevestigd in Oudkarspel maar aan de Oes ter in Noord-Scharwoude. De eigenaren zijn Barry Sprenkeling en Jan Molenaar. Barry Sprenkeling is een zoon van Niek Hoogeboom en Alie Rood. Twee zonen van Rie en Jan, Gerard en René, zijn eigenaar van Tesselaar Autobe drijf BV uit Noord-Scharwoude. Het woonhuis van Hoogeboom in 1949. Op de bank: Rie en Annie (links). door Jan IJff Van de heer Jan Witte kregen wij een schoolfoto uit terschool) te Noord-Scharwoude. Hij wist ons alle namen 1946/1947 van de Rooms Katholieke Jongensschool (kleu- nog op te noemen. We zien bovenaan v.l.n.r.: 1.Siem Kleinbekman, 2.Gerard Mettes, 3.Jac. Huitema, 4.Zuster Gemma, 5.Piet Kamp, 6.Cor Smit, 7.Jac.Duineveld, 8. onbekende zuster 9.Gerard Duineveld, 10.Jan Ooievaar. Middelste rij: 1.Theo Meijer, 2.Bertus Vroling, 3.Piet Ooievaar, 4.Jan Brink, 5.Ton Groot, 6.Piet Bruin, 7.Jan Ooievaar, 8.Cees Groot, 9.Ger Bruin. Vooraan: 1.Piet Hink, 2.Jan Witte, 3.Joop Bruin, 4.Nico de Nijs, 5.Piet de Nijs, 6.Gerard Kraakman, 7.Dick de Jong, 8.Dick Duyves, 9.Cees Boot. Oktober 2004 17

Van Otterplaat tot Groenveldsweid - Langedijk | 2004 | | pagina 18