lid Vijflxonclersée donateur in c oemetjes cle root ere o door redactie door redactie Op de donateursavond van 2001 werd aan de Stichting Langedijker Verleden het tweede erelid toegevoegd. Jan IJff kreeg als tot nu toe enige erelid versterking van zijn collega Jaap de Groot. Bij het reglementair aftreden in 2001 had Jaap te kennen gegeven, gezien zijn leeftijd toch liever wat terug te willen treden. Als inventariseerder blijft hij nog wel betrokken bij het wel en wee van de stichting en 't Regthuis, maar zijn bestuursfunctie stelde hij beschikbaar. Gelukkig hadden we al een opvolger gevonden in de persoon van Klaas ten Bruggencate, die al "op zicht" meedraaide. Evenals Jan IJff de eerste keer kreeg Jaap een oorkonde, gemaakt door bestuurslid Ria Put. Zowel Jaap als zijn vrouw Geer waren duidelijk onder de indruk van deze eer. Jaap de Groot ontvangt een oorkonde en een zoen van Ria Pnt. Jaap zijn vrouw Geer kijkt aandachtig toe. Op 25 oktober 2001 kreeg de dona teursavond nog een extra feestelijk tintje. Wij konden namelijk de 500e donateur in het zonnetje zetten. Na het verschijnen van onze 7e editie van "Van Otterplaat tot Groenveldsweid" meld den zich plotseling veel nieuwe dona teurs aan. Het bleek dat we de magi sche grens van vijfhonderd zouden gaan overschrijden. Na telling bleek mevrouw Wil Landman-de Vries uit Noord-Scharwoude exact dit aantal te hebben volgemaakt. Reden om haar op de donateursavond te verrassen met een bloemetje en een boek over de ge schiedenis van Langedijk. Wil Landman-de Vries ontvangt een bloemetje uit handen van secretaris Cor Oudendijk. Oktober 2002 3

Van Otterplaat tot Groenveldsweid - Langedijk | 2002 | | pagina 5