V, .Reacties ora Let vorige inuLiMLiïier OOFWOOF Bij het verschijnen van dit blad hebben wij de expositie van het jaar 2001 al weer achter de rug. Het gekozen onderwerp 'verzamelingen' heeft bij menig bezoeker het idee gegeven, hé wordt dat ook verzameld? Waarschijnlijk heeft burgemeester Ter Heegde dat ook gedacht toen hij met zijn gezin de opening van 't Regthuis verrichtte. Wellicht voor enkelen het voornemen, ik kan dat of dat ook wel gaan doen. Het is soms een kleine aanleiding om besmet te raken met het verzamelvirus. Dit is trouwens een heel mooie en intensieve vrijetijdsbesteding. Ik hoop dan ook dat de bezoekers hiervan genoten hebben. Dit blad is in feite ook een verzameling, een bonte verzame ling van feiten en onderwerpen. Hiermee sluit het prima aan bij het thema van dit jaar. Over het thema van volgend jaar moeten wij ons nog beraden. Wij willen graag iets bieden wat u als bezoeker interessant en boeiend vindt. Mochten er onder lezers bepaalde suggesties zijn, dan houden wij ons ten zeerste aanbevolen. Voor de komende jaren wens ik u veel gezondheid toe, zodat wij u in weer in 't Regthuis mogen ontvangen. Voor nu wens ik u veel leesplezier toe. Jan Wijn, voorzitter Burgemeester Ter Heegde en Wietse Dreijer op de dag van de opening seizoen 2001 met het door Wietse vervaardigde nieuwe openingsbord door redactie De heer Geus uit Capelle aan den IJssel, inmiddels helaas overleden, complimenteerde ons met het prachtige blad. Hij had één klein foutje gevonden. De molens van het Geestmerambacht ontstonden niet in 1543 maar in 1533. In het verhaal over Lourens Bogtman is de familie Andriessen wat verhaspeld. Omdat dit voor het verdere verhaal niet veel uitmaakt laten we het er echter maar bij. 2 Oktober 2001

Van Otterplaat tot Groenveldsweid - Langedijk | 2001 | | pagina 4