Het aantaB teleurgestelden is nu zo groot geworden Wieringer IVBuseumboerderij schop van Haarlem. Aan het eind van deze hoogmis maakte Mgr. Zwartkruis bekend dat Paus Paulus VI aan de heer P. Glim een pauselijke onderscheiding heeft toegekend. Hij verzocht Deken Huijboom deze onderscheiding op te spelden. De heer Glim heeft zijn onderscheiding ontvan gen voor 40 jaar trouwe dienst als organist in de r.-k. kerk op voordracht van de bisschop. Later in het jaar waren er nog verschillende festiviteiten ter ge legenheid van het eeuwfeest. De kerkenveiling heeft f 4.300 op gebracht. Mei Wironruiters op non-actief Door gebrek aan leden (en paarden) is de landelijke rijvereni- ging Wironruiters, die in 1943 is opgericht, in slaap gegaan. De ver eniging is niet opgeheven, maar kan onder deze omstandigheden zijn activiteiten niet voortzet ten. Het contact met de Federatie Noord-Holland blijft bestaan, zo dra er weer belangstelling voor de ruitersport is, kan de vereniging weer verder gaan. Assurantiekantoor D. Kooy zoon opent nieuw kan toor Op 17 mei verrichtte de heer F. Jutte, directeur van de Neder landse Lloyd, de officiële opening. Het nieuwe kantoorgebouw staat in de Rozenstraat. Het assurantie kantoor is een kantoor geworden dat in de verzekeringsbranche meetelt, het behoort tot één der grotere kantoren in Noord-Hol land. Meijert Tijsen en oud-gemeentebode Veerdig. 29 mei een bijzondere advertentie dat wij vanaf 1 juni zaterdag, en zon dagavond ook maar weer open gaan. De muziek blijft onveranderd. DEN OEVER Juni De afdeling Wieringen van het Groene Kruis heeft een nieuwe ziekenauto Met de witte Ford Transit is het mogelijk om zwevend vervoer van de patiënten mogelijk te maken. Er kunnen zes patiënten in de ziekenauto vervoerd worden, naast de chauffeur zijn ook nog twee zitplaatsen. De heer Vroom is trots op deze nieuwe aanwinst. Hij heeft ervaring: in de 18 jaar dat hij voor de afdeling Wieringen rijdt, heeft hij ruim 2500 Wieringers naar het ziekenhuis vervoerd. Nieuwe viswinkel in de Poelweg Op 8 juni heeft de heer L. Schouten zijn viswinkel in het voor malig slagerspand van de familie Kok aan de Poelweg geopend. Het pand is zeer geschikt als viswinkel, onder de vitrines is veel diepvriesruimte, tevens is er een grote koelcel. De heer Schouten blijft de standplaatsen in de omringende dorpen innemen, dus de winkelverkoop zal voor een belangrijk deel een taak voor mevrouw Schouten worden. Concours Dorpsomroeper Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 30e jaargang nr. 4 - 2018

Op de Hòògte - Wieringen | 2018 | | pagina 25