906,94 Rabobank Clubkas Campagne Rabobank Clubkas Campagne Expositie tijdens de Flora Visserijdagen De Rabobank Kop van Noord-Holland heeft haar leden de mogelijkheid gegeven om middels het uitbrengen van hun stem samen 200.000,- te verde len over ruim 450 deelne mende verenigingen. Maar liefst 159 stemmen zijn er uitgebracht op de Histori sche Vereniging Wieringen. De vereniging heeft to taal 906,94 ontvangen. Het bedrag is besteed aan de inrichting van de archief ruimte, waar onder andere een keukenblok is geplaatst. /ij willen iedereen die een stem op de HVW heeft uitgebracht hartelijk bedanken. Namens het bestuur, Henk Beets, penningmeester door Corrie Hagedoorn-Rasch Tijdens de Flora Visserijdagen dagen heeft de Historische Vereniging geëxposeerd bij Eges in het voormalige Rabobankgebouw. Er was, ondanks dat we achter de botsautootjes moeilijk te zien waren, veel belangstelling voor de foto's, films en boeken. Ruim 300 mensen hebben de expositie bezocht. Aan de leestafel werden de fotomappen goed bekeken en besproken. De kinderen konden een kleurplaat inleveren en na lang beraad hebben we drie prijswinnaars uitgekozen: Coco van vier jaar, Joris van vijf jaar en Max van zeven jaar. Zij krijgen een waardebon van de Ukkieshop. Een prijsvraag met meerkeuzevragen was toch voor veel mensen niet zo gemakkelijk. Slechts acht personen hadden de vijf vragen goed, hieruit zijn twee prijswinnaars getrokken. De eerste prijs, een fotocollage op canvasdoek gemaakt door Jan Wes- sels, is gewonnen door mevrouw A. van der Laan uit Maassluis. De tweede prijs is voor Derkina Wiegman uit Am sterdam. Zij krijgt ook de fotocollage op canvas doek, maar dan kleiner van formaat. Wij kijken terug op gezellige dagen en willen Simon Eg bedanken voor het spontaan beschikbaar stellen van de ruimte. Rabobank CLUBKAS EAMPAÜNE Ten gunste van Aantal Stemmen 159 Bedrag Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 30e jaargang nr. 3 - 2018

Op de Hòògte - Wieringen | 2018 | | pagina 5