Van de redactie De kerstmiddag in de Nicolaaskerk Als deze laatste uitgave van het jaar wordt be zorgd zijn de feestdagen in aantocht. Nog een aan tal weken dan is het zo ver. In dit nummer krijgt u een voorproeve. Tiny Hoogschagen-Metselaar be werkte het verhaal Kerstnacht 1875, daarnaast geeft ze een uitgebreide uitleg over de gebruikte bron nen. Verder kunt u in deze feestelijk opgemaakte uit gave een keur aan artikelen lezen. Zelfs een verhaal in het Wieringer dialect, geschreven door Dirk Lont Pzn. De redaCte wan Op de Hoogte wenst u prettige kerstdagen en een voorspoedig 2018! In de volgende Op de Hoogte, verschijningsda tum maart 2018, wordt deel 2 van het artikel Over de Burgerlijke stand in Nederland en hoe de regis tratie voor invoering ervan geregeld was, geschre ven door Bob Gorter, gepubliceerd. Deel 1, de kerk boeken, heeft u in de vorige uitgave kunnen lezen. Voorts willen wij alle schrijvers en een ieder die de redactie heeft voorzien van informatie in het afge lopen jaar hartelijk danken. Zonder hen is het niet mogelijk om een gevarieerd blad samen te stellen. Veel leesplezier! Namens de redactiecommissie, Ina Schoenmaker-Wiegman De kerstmiddag op 17 december kan helaas niet doorgaan. De muziek heeft met hun volle agenda te kort tijd om een programma in elkaar te zetten. Dat vinden wij natuurlijk erg jammer, maar we zijn van mening dat we het succes van vorig jaar willen evenaren en niet aan kwaliteit willen inleveren. Wij hopen dat het volgend jaar wel weer zal luk ken om een mooie kerstmiddag te organiseren. Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 29e jaargang nr. 4 - 2017

Op de Hòògte - Wieringen | 2017 | | pagina 4