Tachtig jaar Kon. Muziekvereniging Harmonie Op 18 november was er gelegenheid de vereni ging te feliciteren. Ceremoniemeester Daan Nieuw- buurt kon een talrijk publiek begroeten.Voorzitter R. Prins gaf een kort overzicht van hetgeen in deze tachtig jaar is gepasseerd. De vereniging is zeer optimistisch over de oprichting van de drumband. Naast deze jonge trommelaars heeft Harmonie ook nog een jeugdkorps met vijftien leden. Hij besloot met de woorden dat Harmonie een goede toe komst tegemoet gaat. Doopsgezinde zusterkring Hippolytushoef jubileert In verband met het 50 jarig bestaan was er een feestelijke bijeenkomst geleid door mevrouw Bak- ker-Kuut. Mevrouw Asjes- Blaauw vertelde over de oprichting door Ds. Leenders, en gaf op rijm een beeld van de afgelopen vijftig jaar. Ds. Verbeek lichtte de betekenis van de zusterkring toe.Velen kwamen naar het kerkje om hen te feliciteren De heer M. Kooij jubileerde Op 25 november was het 25 jaar geleden dat de heer M. Kooij als secretaris- penningmeester in dienst trad van het Heemraadschap Wieringen en de Polder Waard Nieuwland. De heer Kooij werd een receptie aangeboden waar veel bestuursleden en personeel aanwezig waren. December Nieuwe Poelierswinkel op Westerland P. Ottens, erkend poelier heeft zijn winkel aan de Westerlanderweg geopend. Hij ontvangt piepkui kens die al zijn geplukt, maar de verdere afwerking gebeurt in eigen bedrijf. Een infrarood oven zorgt dat voorgebraden piepkuikens na 15 minuten kun nen worden geleverd. Dat is belangrijk omdat veel hotels langs de kust als klanten worden bezocht. De heer Ottens heeft het grootste deel van zijn be drijf zelf gebouwd. Afscheid van de heer H. N. Cornelissen De heer Cornelissen werd in de aula van de ULO school door het gemeentebestuur een receptie aangeboden. Dit ter gelegenheid van zijn afscheid als hoofd van deze school. De heer Cornelissen heeft een lange staat van dienst namelijk 46^ jaar bij het onderwijs, waarvan 19 jaar bij het de ULO- onderwijs. Bevolking Op 31 december 1966 telde Wieringen 6998 in woners. Aan het eind van het jaar waren er 7094 inwoners. - 32 - Koninklijke muziekvereniging Harmonie Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 29e jaargang nr. 4 - 2017

Op de Hòògte - Wieringen | 2017 | | pagina 32