Oktober Deze maand wordt begonnen met de aanleg van de havendam in de Oeverse haven. Th.W. Blijlevens uit Oosterhout voert deze werkzaamheden uit voor een bedrag van ƒ405.600. Wiron nam officieel nieuw sportcomplex in gebruik De Burgemeester opende op 14 oktober de deur van een kleedkamer, hieruit stroomde alle jeugdle den van Wiron en een elftal van BKC naar buiten. Vervolgens werd het veld geopend, en maakten de drumband en de harmonie Apollo een rondmars over het veld. Westerland won J. Slikker beker Op 28 oktober bestreden de drie brandweer korpsen van Wieringen elkaar om uit te maken wie zich eigenaar van de 'J Slikker beker' mocht noemen. Het korps Westerland ging met de eer strijken, waardoor zij definitief de eigenaar werden van de wisselbeker. De pompbediende P. Kuut uit Westerland werd gehuldigd omdat hij 25 jaar als brandweerman zijn krachten aan de brandweer had gegeven. November Velen begeleidden Simon Lont naar zijn laatste rustplaats De heer Lont is met nog twee collega's omge komen toen zijn schip de WR6, Pieter Albert op 11 januari verging. Het stoffelijk overschot van de heer Lont is enkele maanden later aangespoeld op een Deens eiland en in Denemarken begraven. Vo rige week is het stoffelijk overschot door twee Wie- ringer vissersschepen de WR69 en de WR71 naar Wieringen vervoerd. De rouwdienst voor deze her begrafenis is gehouden in de Doopsgezinde Kerk. Velen wilde hun medeleven aan de familie Lont be tuigen. De bouw van het Wiron sportcomplex. - 31 - JWIER[NGE>LJ' V.l.n.r. Ab Portegijs, Piet Luijt, Cees Bais, Adriaan Kikkert, Egbert Klein, Piet Kuut, Gerard Wiegman, Simon van Wieringen, Wiggert Veling, Jan Tijsen, Wytse Bron, Wubbe Pathuis. Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 29e jaargang nr. 4 - 2017

Op de Hòògte - Wieringen | 2017 | | pagina 31