heeft jaren bij De Denteleschool gestaan, maar was na de sluiting van de school overtollig en is overgedaan aan de familie Tij- sen. De camping wordt nog ver rijkt met een pannacourt waarop de sportliefhebber zich kan uitle ven. In 2014 heeft de familie Tij- sen een nieuwe multifunctio neel energiezuinig gebouw in gebruik genomen, voorzien van zonnepanelen en van een ener giesysteem dat gestookt wordt met een pellet kachel. Met in het hart van het gebouw Café Wad denzee, een gezellig en sfeervol Sloop van de oude kantine. V.l.n.r. Robert, Joyce en Kees. Een nostalgisch hoekje in café Waddenzee. ontmoeting bleek dat ze beiden in dienst waren bij Transavia. Joyce als stewardess, Alfons als vliegtechnisch ingenieur. In het nieuwe pand is een mu seum met oude gebruiksvoor werpen uit de fietsenwinkel, de eendenboerderij en de kruide nierswinkel. Voorwerpen die Alie Tijsen in de loop der jaren heeft verzameld en die de geschiede nis vertellen van het familiebe drijf, dat in 1896 begint met een winkel aan huis en boerenbedrijf. De familie Tijsen, een familie met ondernemersbloed. Met dank aan de familie Tijsen. café voor vergaderingen, biljart avonden, bruiloften en partijen. Van het voorjaar tot september kan men er terecht voor een hapje en een drankje, vanaf het terras kan men genieten van het uitzicht op de speeltuin en het Amstelmeer. Joyce en haar part ner Alfons hebben de leiding over het horecagedeelte van het bedrijf. Een leuk detail: Joyce en Alfons leerden elkaar kennen in de voetbalkantine tijdens die V.l.n.r. Elles met kleindochter Anna, Alfons, Joyce, Robert en Kees. W|I|SNZE(J Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 29e jaargang nr. 3 - 2017

Op de Hòògte - Wieringen | 2017 | | pagina 29