Genealogische Commissie van de Historische Vereniging De verhuizing is achter de rug, het archief is weer open! De betrokkenheid van de lezers was groot. Velen van hen hebben een bijdragen geleverd aan de in houd van Op de Hóógte. Zij zijn als gastschrijver opgetreden in het blad of hebben een aanvulling of een correctie op een artikel gegeven. Wij hopen dat we in 2017 weer op uw medewerking kunnen rekenen! Namens de redactiecommissie, Ina Schoenmaker-Wiegman door Jaap Lont Op 13 oktober 2016 is de Genealogische Commissie weer in samenstelling. De leden zijn: archiefonderzoek: Bob Gorter onderzoek: Marga Dikken-Kooij onderzoek en Haza Data: Kees Rotgans onderzoek: Wendy Mulder vacant: foto's en lay-out, foto's voor de fotowand vacant: onderzoek voorzitter: Jaap Lont Tijdens de eerste bijeenkomst hebben de leden van de commissie gekozen voor de stamboom van de familie Hegeman, sinds 1864 op Wieringen. Met het uitzoeken van de gegevens en het opbouwen van kennis en ervaring zijn de commissieleden voortvarend aan de slag gegaan. Ter gelegenheid van de heropening hebben wij de openstelling van 6 en 7 maart verruimt. Onze archiefmedewerkers leiden u graag rond door het nieuwe archief. De koffie of thee met een traktatie staat voor u klaar! OPENINGSTIJDEN ARCHIEF IN 2017 Het archief van de Historische Vereniging Wierin gen is geopend voor u op de volgende data en tijden: Maandag 6 maart 14.00 - 16.30 uur 19.00 - 21.00 uur Dinsdag 7 maart 14.00 - 16.30 uur 19.00 - 21.00 uur Maandag 3 april 19.00 - 21.00 uur Dinsdag 4 april 14.00 - 16.30 uur Maandag 1 mei 19.00 - 21.00 uur Dinsdag 2 mei 14.00 - 16.30 uur Juni t/m augustus alleen op afspraak. (Foto Jan Wessels) U bent van harte welkom om iets meer te weten te komen van de geschiedenis van Wieringen. Er zijn veel foto's, oude boeken, landkaarten, genea logieën en nog veel meer. Tot ziens op de bovenverdieping van de biblio theek in Parkzicht, naast zorgcentrum Noorder licht in Hippolytushoef. (Ingang via Beatrixstraat) actie gekomen in een grotendeels nieuwe compareerden als voort SondaagfeuyMjjtfpingen, omme, iiaardelelve. VerfeckendeharedrieSondaagfeuvrnjépingen, omme, haardefelvedevoorfz. trouwe te folemnifcrenen in allérte voltrekkenfo verre daar anders gene wet tige verhinderinge voor en valle. En naar dien fy by waarheyd vcrklaarendat fy vrye Perfonen waren en malkanderen in bloede niet en bcftonden waar door een Cbriltelyk HuwelyJc mochte verhindert worden zyn hun hare echo den verwilliget. Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 29e jaargang nr. 1 - 2017

Op de Hòògte - Wieringen | 2017 | | pagina 9