om hun droom te verwezenlijken. Op de funde ringen van de twee oude huisjes verrees in zes weken tijd een prachtige hoekwinkel (hoekGast- huisweg, Zeestraat met een oppervlakte van vierenveertig vierkante meter. Voor de liefheb bers van ijs is er naast de deur een ijsverkoopluik gemaakt. De oude bakkerswinkel wordt gebruikt als opslagplaats. Juni Eerste prijs brandweer Hippo. Op 4 juni behaalde het korps van Hippo- lytushoef op de provinciale brandweer wed strijden te Zaandam een eerste prijs in klasse 2 voor vrijwillige brandweerkorpsen. Nog nooit is, zolang het korps bestaat, een eerste plaats in een wedstrijd behaald. Een mooi resultaat voor commandant J.W. van Oosten. Het deelne mende korps werd gevormd door de heren: A. Schagen, R. Koetze, J. Schat, K. Schat, D. Doves, A.Vredenburg, J. Bosma, J. Klos en G. v.d. Molen. Door dit behaalde resultaat, mocht men deelne men aan de gewestelijke wedstrijden, waar men ook nu weer de eerste prijs behaalde. Met dit re sultaat mag het korps in september deelnemen aan landelijke brandweer wedstrijden Burgemeester opende instructiebad. Op 17 juni heeft burgemeester C.J. Schellin- ger het instructiebad op de gemeentelijke sport terreinen achter de Belt officieel geopend. Dit gebeurde in tegenwoordigheid van de beide wethouders, De Visser en Landman, raadsleden en onderwijzend personeel. De burgemeester noemde deze opening belangrijker dan de ope ning van een nieuw raadhuis. Daar het hier gaat om de belangen van de jeugd in de gemeente Wieringen. Daarna verklaarde de burgemeester het bad voor geopend en .nam zelf het eerste officiële bad door gekleed te water te springen. De afmetingen van het bad bedragen 10 meter bij 24 meter. Het is van 40 tot 160 cm diep. De bouwkosten bedragen rond f30.000,-.

Op de Hòògte - Wieringen | 2016 | | pagina 27