20 23-07 Jacob Lont, 26 jaar, smid, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Cornelis Lont, landman en Maartje Mulder en Maartje Verfaille, 22 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Cornelis Verfaille, schip per en Geertje Tijsen 21 25-08 Johannes Gielhelmus Vermeulen, 23 jaar, meubelmaker, geboren en wonende te Utrecht, zoon van Johannes Gielhelmus Vermeulen, beeldhouwer en Maria Theresia Oosterom, beiden wonende te Utrecht en Antje Doves, 30 jaar, geboren en wonende te Wieringen, onlangs te 's-Gravenhage, dochter van Jacob Doves, visser en Geertje Keijzer 22 1 -09 Cornelis Dirk Wigbout, 22 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Cornelis Wig bout, visser, wonende te Makkum en Geertruida Maria Timmerman en Geertje Lont,19 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Cornelis Lont, landman en Stijntje Everts 23 01-10 Nanning Kaan, 24 jaar, schipper, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Paulus Kaan, koop man en Grietje Lont en Geetje Koorn, 25 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Dirk Koorn, koopman en Trijntje Vergat 24 15-10 Pieter Doves, 23 jaar, timmerman, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jacob Doves, vis ser en Geertje Keijzer en SijtjeWagemaker, 22 jaar, geboren en wonende te Wieringen, onlangste Den Helder, dochter van Cornelis Wagemaker, visser en Pietertje Koster 25 29-10 Albert Kraan, 20 jaar, slager, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Arie Adrianus Anthonius Kraan, koopman en Wilhelmina Catharina Christina Elisabeth Lenghaus en Jannetje ten Bokkel, 23 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Gerrit ten Bokkel, visser en Geertje Wiegman 26 03-11 Cornelis Ruijter, 29 jaar, landman, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jan Ruijter, land man en Maartje Klein en Gerritje Strand, 26 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Simon Strand en Maartje Everts 27 21-11 Hendrikus Adamus Ambrosius Reith, 24 jaar, onderwijzer, geboren te Maarsseveen en wonende te Maarssen, zoon van Bernardus Antonius Reith, koperslager en Christina Catharina Meulemees- ter, beiden wonende te Maarssen en Johanna Zomerdijk, 26 jaar, geboren en wonende te Wieringen, onlangs te Hilversum, dochter van Anthoon Zomerdijk, keurmeester en Maartje Hekken 28 15-12 Heinrich Wiebrecht, 23 jaar, schippersknecht, geboren te Groningen en wonende te Wormerveer, zoon van Johann Carl Friedrich Wiebrecht en Adolfine Auguste Frederike Wilier en Dieuwertje Hartog, 21 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Gerrit Hartog, land man en Louisa Johanna Vetter. Bronnen: www.wiewaswie.nl en www.familysearch.org Historische Vereniging Wieringen "OpdeHöögte" 28e jaargang nr. 3 - 2016

Op de Hòògte - Wieringen | 2016 | | pagina 7