De Historische vereniging Wieringen in de Bloementent -28- door Jan Wessels de diashow en de fotoboeken werden druk bekeken. Ook voor de jongere generatie was er mooi beeldma teriaal. Soms werd dit meteen gedeeld via de sociale media. De oudere bezoekers wisten aan de hand van de plaatjes veel herinneringen op te halen. Het is dan ook leuk om van enkele Floravrijwilligers te horen dat daardoor hun kennis van de historie van hun vereni ging weer aardig is verrijkt. Beide verenigingen kijken terug op een heel plezierige samenwerking. De reacties van de bezoe kers waren unaniem erg positief. Binnen het bestuur hebben we afgesproken dat we de komende jaren meer aandacht gaan besteden aan ons presentatie materiaal. (foto's Jan Wessels) diverse trouwe vrijwilligers, die hun best deden om de boeken van de vereniging aan te prijzen bij het pu bliek. De expositie was een echte aanjager voor het bezoek aan de tent. Niet alleen de panelen, maar ook Dit jaar stond onze vereniging tijdens de Flora&Visserijdagen niet in de visafslag, maar in de Bloementent. Onze foto-expositie had dit jaar als the ma '110 jaar Bloemenvereniging Flora'en het leek een goed idee om de expositie in de Bloementent op te stellen. Natuurlijk in combinatie met boekenverkoop en prachtig verpakte cadeau-abonnementen. Er was zelf een thuisbrengservice geregeld voor kopers die niet met zware boeken over de kermis wilden sjouwen. De vereniging heeft zich heel goed op de kaart gezet. Samen met de vrijwilligers van de Flora vormde de expositie een mooie geheel met de prach tige bloemen- en klompjestentoonstelling en niet te vergeten het schilderij van de coupure. De stand van de Historische vereniging Wieringen werd bezet door Historische Vereniging Wieringen "OpdeHöögte" 285 jaargang nr. 3 - 20)6

Op de Hòògte - Wieringen | 2016 | | pagina 29