WASHINGTON Uit een wervingsfolder. praalwagen met 'Ook al aan de sigaar?' bij carnavalsoptochten en een sinterklaasfeest. De vereniging zorgde voor kerstcadeaus en dansavonden. Ook was er een filmavond met Piet Kraan en D. Garrelts. Zelfs was er een vliegtocht vanaf Schiphol naar Den Helder en Wieringen. Op het gebied van si garenbandjes werd Washington pionier. Zij hadden een rijk assortiment met als thema's de geschiedenis van Amerika, luchtvaart en schilderkunst (samen zes albums). Die band jes konden worden verzameld en in albums worden geplakt. Mevrouw Diepeveen be heerde later het ruilbureau. Zij deed dat heel secuur. Aanvragers kregen meestal al na drie dagen hun geruilde bandjes terug. Hier wordt de sigaar helemaal opge dekt. Het gaat om het eerste deel van de tekening van de bolknak Rien de Greef werkte drie jaar bij de sigarenfabriek om zijn latere studie te bekostigen. Eind jaren tachtig kwam er een ein de aan de fabricage, doordat de sigaar en vooral de bolknak, uit de gratie raakte. In 1969 werd Victor Hugo overgenomen (puur tabak en ongematteerd) en Tobacco Service Holland B.V.(TSH) opgericht. Deze B.V. ver kocht importen uit Duitsland (Handelsgold) en Dannemannsigaren, Planta pijptabakken, De expeditie De ring cellofaarima INLICHTINGEN: "WASHINGTON WAARDEERT WERKERS! Wij vinden het prettig als duizenden van onze sigaren genieten, trek na geurvolle trek. Het is fijn om mensen te laten genieten. En dat slaat ook op onze medewerkers! Bij Washington moet gewoon goed gewerkt worden. De klant is bij ons nog steeds koning en daar moeten we dus veel voor doen. Daartegenover staat, datje een goed loon en aantrekkelijke premies krijgt en op uitstekende sociale voorzieningen kunt rekenen. Er is een collectieve zomervakantie van twee weken en een sluiting tussen Kerst en Nieuwjaar. Het werkklimaat is goed; de koffie pauzes en onze kantine worden zeker op prijs gesteld. En als je meer dan vijf kilometer van het werk woont, kun je worden gehaald en gebracht, 's Winters lekker warm en zo mers sneller thuis, dus meer vrije tijd! Wil je meer over ons bedrijf weten? Bel eens op of kom eens langs; je bent van harte welkom. Je kunt ook het bijgesloten kaartje even op de bus doen en wij zorgen voor de rest: je krijgt alle gewenste inlichtingen." BELTERLAAN 22 - TELEF. 02279-318 HIPPOLYTUSHOEF Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 28e jaargang nr. 2 - 2016

Op de Hòògte - Wieringen | 2016 | | pagina 19