Jaarvergadering Historische Vereniging Wieringen Even voorstellen: 26 MAART 2015 De vergadering werd bezocht door meer dan 120 mensen. Na het overlijden van Henk de Graaf is beslo ten om de financiën van 2013 vanaf het begin van het jaar opnieuw te doen. Dit was erg veel werk voor onze nieuwe penningmeester. Ook de ledenadministratie heeft veel werk gekost. Daarom is de kascontrole van 2013 nu gedaan en 2014 volgt halverwege dit jaar. De kascon trole van 2014 wordt door mevrouw Jacobs- Hylkema, de heer De Jager en mevrouw Hylkema gedaan. De kascontrole voor 2015 wordt door mevrouw Hylkema, mevrouw Ja cobs- Hylkema en de heer Mulder gedaan. De contributie blijft ook dit jaar hetzelfde, al heb ben we wel wat maatregelen moeten treffen. De drukkosten van het blad zijn naar beneden ge gaan, omdat we zijn overgestapt naar drukkerij Burghout. Extra kosten voor dit jaar is de huis vestiging. We mogen in het Parkzicht en Glazen Zaal blijven, maar dit gaat ons wel geld (huur) kosten. Gea Wiegman-Baijs was aftredend en is herkiesbaar. Bianca Doves-Kleijs en Andries de Wit namen afscheid van het bestuur. Zij waren Wilma Keppel-Willeboordse Dochter van Geertje Bakker en Adriaan Wil leboordse, nummer acht in het gezin. Geboren te Westerland. Ik ben 37 jaar getrouwd met Flip Keppel. In het dagelijks leven ben ik werkzaam als inkoper bij een tech nische groothandel. Mijn hobby's zijn: creatief be zig zijn, tuinieren en leuke dingen ondernemen met de leden van mijn gezin. Sinds maart 2015 ben ik secretaris van de Historische Vereniging. En dit doe ik met veel plezier. Ik vind het belangrijk dat de historie van Wieringen behouden blijft voor het nageslacht en probeer mijn steentje hieraan bij te dragen als secretaris bij de Historische Vereniging. beiden aftredend en niet herkiesbaar. Voor de ledenadministratie is Jan Wessels toegetreden tot het bestuur en voor het secretariaat Wilma Keppel-Willeboordse. Hierbij is het bestuur weer compleet. Voor de commissie genealogie zijn nog mensen nodig. Het bestuur en het archief Alkmaar biedt de leden een introductiecursus genealogie en dorpsgeschiedenis aan. Van de cursus volgt een verslag in de volgende Op de Hoogte. Eind van het jaar komt er een Wieringer woordenboek uit, geschreven door Dirk Lont Pzn.. De excursie van dit jaar gaat naar Frederiks- oord en het gevangenismuseum. Willem Baijs is met het stambomenboek van de familie Baijs bezig. De film van dit jaar ging over panorama en close-ups!980 - 1990 in en rond Westerland. Vele bekende gezichten kwamen er in voor, on der meer Gert Omis (zijn winkel), Piet Mostert, Joop Fransen, Piet Tijsen (van de camping), Sie- men Tijsen (de koude bakker), Jan Vermeulen, Jan Stadig (supermarkt en slijterij) en nog vele anderen. Getrouwd met Ina Hoog- vorst. Drie kinderen en vijf kleinkinderen. Geboren in Rijssen, maar als voor malig Twentenaar al 45 jaar woonachtig op Wie ringen. Voel me hier wel thuis. Kom van dezelfde grond (woonde dicht bij een grote keileembult), alleen hebben we hier ook water! Eén van mijn hobby's is fotografie. Op Wieringen raak je nooit uitgekeken. Binnen het bestuur hou ik me bezig met de ledenadministratie. Daarnaast hoop ik de ko mendejaren ook nog wat historisch interessante foto's aan onze mooie beeldbank te leveren en zo nu en dan een artikel te schrijven voor ons prachtige blad. Jan Wessels Historische Vereniging Weringen "Op de Hoogte" 28* jaargang nr. 1 - 2016

Op de Hòògte - Wieringen | 2016 | | pagina 5