maar ook als Wiron hem nodig had, zette hij zijn beste beentje voor. De woonkamer van Piet en zijn vrouw Jo leek soms meer op een vergaderzaal dan op een woonkamer. Jo zorgde ervoor dat de koffie bruin Expositie in de kleedkamers van Wiron ter gelegen- was /\\s je 0p maan- heid van het 50-jarig bestaan. dagmorgen door Jaar van de Vrijwilligers 2000-2001 In het jaar van de vrijwilligers werd op Nieuw jaarsdag de nieuwe tribune geopend door wethouder Ton Beneker. Bert Nieuwenhuizen draagt het stokje over Na zesendertigjaar bestuurs lid te zijn geweest vindt Bert het in 2005 welletjes en draagt zijn bestuurstaak over. Twaalf jaar daarvoor nam Bert de voorzit tershamer over van zijn broer Herman. Bert keek dankbaar terug op de vele contacten die hij had in de tijd dat hij be stuurslid was. Het hoogtepunt Bert Nieuwenhuizen in de nieuwe tribune. de feestcommissie nog vele an dere feestavonden. Het hoog tepunt als voorzitter vond hij de overgang van het oude veld aan de Betonweg naar het nieu we voetbalveld aan de Ooster kruisweg. Het allerbelangrijkste vond hij daarbij dat de jeugd de Betonweg (N99) niet meer hoefde over te steken. En hij was zeer in zijn sas met de twee prachtige voetbalvelden, het verlichte trainingsveld, de ver warmde en betegelde kleedka mers, de schitterende kantine, van waaruit nu allerlei activitei ten konden plaatsvinden en de nieuwe tribune. 50-jarig jubileum Het 50-jarig jubileum werd 1985 groots gevierd met een reünie in de sporthal en aan sluitend een feestavond met de Volendamse band Stampvast. In de kleedkamers was een heuse expositie over de vereni ging opgesteld. Tijdens de jaarvergadering van 1995 werd afscheid geno men van Piet Tijsen. Een man die vele functies bekleedde van voorzitter tot kantinebeheer der en altijd voor Wiron klaar stond. Tijdens de wedstrijden, Piet Tijsen, bijgenaamd Piet van Jannetje. de Oosterkruisweg reed wap perde daar aan de droogmolen het blauwwitte tenue van het elftal dat op zondag voor Wiron gespeeld had. Historische Vereniging Wielingen "Op de Hoogte" 28* jaargang nr. 1 - 2016

Op de Hòògte - Wieringen | 2016 | | pagina 26