j(et Bed der toekomst Schenkingen Van Ko Rakers: Jubileumkranten voetbal vereniging Wiron 1945- 1985/ 1945- 1995/ 1945- 2005, Jubileumtreffers (clubblad Wiron) 40 en 50 jaar, jubileumkrant 60 jaar, verschillende schoolfoto's o.a. van de kleuterschool in de Gasthuisweg, school reisje van christelijke school 'De Haven' en openbare school Den Oever naar Schiphol in 1948, overlijdenskaart en bedankkaart- je van Piet Tijsen bijnaam: Piet van Jan netje Van de familie J. Holkema: een oud knikker spel en een oude letterbak. Van de familie G. Deijkers: oude kranten en knipsels over Wieringer wetenswaardig heden. Van de familie H. Vliegenthart: oude kran ten en oude krantenknipsels. Van Niesje Elza Baijs: oude en de laatste statuten van de Onderlinge Brandwaar borg Vereniging Wieringen. Van Annie Kempeneers: twee digitale foto's van garagebedrijf Theo Boersen en Ho tel de Haan in de Zwinstraat/ hoek Zwin straat - Oeverdijk. Van Gundrun de Bie: een herinnerings bord winter 1962-1963; door dokter Kok geschonken aan mensen die de wegen sneeuwvrij hadden gemaakt op Wierin- gen. Van Jaap Rotgans, Zandburen: een aantal foto's o.a. van de familie Kooy en kranten artikelen met foto's van de Skarrehoepers. Van mevrouw T. Kolff- van der Plas uit Bilt- hoven: een aantal Wieringer Couranten, een Schager Courant en Nieuwe Rotter damse Couranten, met in hoofdzaak over burgermeester L.C. Kolff op Wieringen, 6 ansichtkaarten van de Zuiderzeewerken. Met dank aan drs. Kees van der Sluijs Alle gevers hartelijk dank. Matras No. 4 met steunveeren. Gezondheidsmatras No, 2, Matras no. 2 lengte tot 1,95 M - JA 1 pers. 1 1 -4-,Ou tot. 1 18,-4 O. a 1 18,-4-0 tol t a-4-,-M Matras no 4, 1 pers. 1" 8,-4-O lot lS,tK>, 1 1< >.-±0 tot, i 17,—tO. D./WINNES. atroornatstoolon. Advertentie uit de Wieringer Courant van 1915 Beste Leden, Wilt u ook vrijwilliger worden bij de Historische Vereniging Wieringen? Wij zijn op zoek naar mensen die handig zijn met de computer en willen assisteren bij het scannen van archiefmateriaal of die willen helpen tijdens de openstelling van het archief. Heeft u interesse? Stuurt u dan een mail archief@historischwieringen.nl - 46 - Alle matrassen kunnen in elke gewenschte kwali teit en afmeting geleverd worden. Album mei prijscourant van matrassen cit ledikan ten up aanvrage verkrijgbaar. geleefd aanbevelend, II Ouk weder voorradig de prima - prima lijnt Je adres voor complete meiibulecrmgen, legen lage doch vaste prijzen 5 Contant 2 pcrc. korting. Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 27e jaargang nr. 4 - 2015

Op de Hòògte - Wieringen | 2015 | | pagina 48