Het gezin, v.l.n.r. Jet, vader, Klaas, Greetje en moeder. kaal te illustreeren'. Dat vergt veel voorbereiding, de muzikanten moeten eerst zelf de films bekij ken om uit te zoeken welke muziek er bij past. Tegelijk met zijn aanstelling wordt Willem lid van de Ned. Bond van Theater- en Bioscoopperso neel en krijgt nog in datzelfde jaar een bestuurs functie, hij wordt secretaris van de bond. Het gezin Boon gaat verhuizen naar de Wee- zenstraat. Daar wordt op 29 mei 1924 dochter Margaretha Henriëtte (Greet) geboren. De kin deren groeien op met muziek. Dochter Jetty wordt in 1926 aangesteld als pianiste bij Zang en Operettevereniging Harmonie. De leden ko men soms 's avonds bij haar thuis repeteren en kleine Greetje ligt dan boven in haar bedje naar de muziek te luisteren. Als zij, ook al is zij nog klein, mee mag naar de uitvoeringen en het bal erna, kent zij alle melodieën al. Jetty zorgt ook voor pianobegeleiding op solistenconcoursen. In recensies in de Heldersche Courant krijgt zij complimenten voor haar kundige pianospel. Het gezin wordt in diepe rouw gedompeld als doch ter, zuster en verloofde Jetty een ongeneeslijke ziekte krijgt en na een lijdensweg van een half jaar op 24-jarige leeftijd overlijdt. De Concordia Band voor het café van Jacob Bruul, aangevuld met accordeonisten en een saxofonist uit Amsterdam (namen niet bekend), foto!932. V.l.n.r. Nan Bruul - slagwerk, Meijert Heijblok - saxofoon, 1, Jannes Bosker - zang, Willem Boon - viool, Jacobus Bakker - trombone, Hein Engel, Herman Zon - piano, Piet Bruul - contrabas, Jacob Bruul - trompet, -15- Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 27-jaargang nr. 3 - 2015

Op de Hòògte - Wieringen | 2015 | | pagina 17