Reacties van lezers Pieter Adriaan Coumou Op de Hoogte 2015-1 Naar aanleiding van het arti kel Burgerlijke stand Wierin- gen, geboren in 1915, ontving de schrijver van het artikel, redactielid Ton Bakker, de vol gende kaart: Dag Ton, hier Trien v/d Gest Ik had vedaag een theeorgie en de gaste zate nagaI lang na. Ik docht:"Ga nou vort, den ken ik de tafel oafruume!" Maar ze ginge niet.Toe docht ik, weet je wat, ik blader efkes deur de "Op de Hoogte, die net in de bus kommen is. En deer sting dus jouw stuk kie in over Moeder Marie.Hal- leverwege zat ik nag bar te ska tere om de aveture van Vader en Moeder met de gebroeders "Barrel", maar an it end, bij de leste regelkes ging it mis. Zit ik te gute in de keuke... en ja hoor op dat zellefde moment wille de gaste vort. Ik hew met rooie oogjes met ze oafrekend, hew maar wat stom luid over uie snije voer it eten.Wat een skit- terend stukkie met een liefdevol end van ientje die ök grote onzin ken verkondege. Groetjes ok an Anneke P.S. En nou lees ik net ok nag dat stukje over die vrouw die d'r kinderkes in de waterput gooide, dat nou ben ik helegaar bedur- reven.... Mieke-Lieze Engel bracht ons de volgende rouwadver tentie uit Trouw van 4 maart 2015 over iemand die in 1915 op Wieringen geboren is. Het komt niet zo vaak voor dat ie mand bijna honderd jaar oud wordt. Als we regel 24 in de op gave van geboorten in 1915 in nummer 2015-1 bekijken, zien we waarom zijn vader hier was: opzichter van de waterstaat. 24 17-05 22:00 uur Pie ter Adriaan, z.v. Willem Egbert Coumou, 26 jaar, Wijk C 272 opzichter van de waterstaat en Jacomina Karelse -34- WOENSDAG 4 MAART 2015 TtOUW In God geborgen In zijn honderdste levensjaar, zoals hij zelf zou zeggen, is in rust ingeslapen onze lieve Pieter, mijn man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Hippolytushoef Amsterdam 17meil915 28 februari 2015 Anna Coumou-de Graaf Jacomijn Coumou Kees de Jong Philip en Julia, Elli Herma Coumou Harrie Hageman Jeroen en Mirella Popel en Rens, Ceder Willem-Egbert Coumou Franka van Ophem Vanessa en Fehri, Luca, Fynn Katinka de Buck-Couraou Jan de Buck Linda (f) Wouter en Annemiek Merel en Jeremy Minervalaan 56-3 1077 PD Amsterdam Pieter is thuis, alwaar geen bezoek. De dankdienst voor zijn leven vindt plaats op zaterdag 7 maart om 10.00 uur in de Willem de Zwijgerkerk, Olympiaweg 14 te Amsterdam. Aansluitend begeleiden wij Pieter naar zijn laatste rustplaats op Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam. Hier wordt hij rond 12 00 uur begraven. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 27e jaargang nr. 2 - 2015

Op de Hòògte - Wieringen | 2015 | | pagina 36