gedeelte van de camping tij dens een hevige noordwes terstorm onder water stond. Wat dan weer het nodige werk met zich meebracht. Jaren la ter kon men zich dat niet meer voorstellen, door het dichtslib ben van de Waddenzee kwam er geen water meer bij de Qua rantaine. Nu groeit er gras waar eens de bootjes dobberden en waar veel badgasten een frisse duik in het water namen. Velen zullen prettige herinneringen bewaren aan het zeebad 'de Kwalletien' in de Waddenzee. Op 16 juli 1985 waren Gert (94) en Jannetje (92) 70 jaar getrouwd. Dit heugelijke feit vierden ze samen met hun kinderen, kleinkinderen en zeven achterkleinkinderen in de grote zaal van Concordia, die net groot genoeg was om Wateroverlast op camping Zeezicht. Jannetje en Gert 70 jaar getrouwd. de schare belangstellenden te herbergen. Beiden genoten zichtbaar bij de aanblik van de vele familieleden en vrienden die voor hen waren gekomen. De feestvreugde werd nog gro ter toen locoburgemeester T. van der Laan het jubilerende paar namens koningin Beatrix een schitterende taart en een getekende oorkonde aan bood. Uiteraard ontbrak ook de gelukwens niet van het ge meentebestuur van Wieringen. Gert en Jannetje zijn altijd in hun boerderij op Dam blij ven wonen. Ze hebben daar sa men hard gewerkt en zijn daar samen oud geworden. Dochter Marie heeft haar ouders ver zorgd tot het eind van hun le ven. Gert is 95 jaar geworden en Jannetje behaalde de leef tijd van 94 jaar. Het 'Platina bruidspaar' krijgt een koninklijke taart. Met dank aan de kleinkinderen Gretha Brandt-Lont en Gert Jan Lont. De Landstorm werd oor spronkelijk opgericht als re serve voor leger en landweer. Tot de Landstorm behoorden diegenen die vrijgesteld of uit geloot waren van dienst bij de militie en, tot de leeftijd van 40 jaar, landweerplichtigen na het vervullen van de diensttijd. (Wi kipedia) -21 - 1915 1985 Dinsdag 16 juli a,». hopen onze lieve oudere-, groot- ert overgrootouders G. LONT en J. LONT-WIEGMAN de dag te herdenken dat zij 70 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen: J.P. Lont D. Lont-Poortvliet M. Geluk-Lont A.C. Geluk P.J. Lont W.H. Lont-Hulsebosch Klein- en achterkleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren van 17.00 tot 18.00 uur in zaal Concordia te Hippolytushocf. 1778 KV Westerland, Dam 1. Historische Vereniging Wieringen "OpdeHöögte" 27e jaargang nr. 2 - 2015

Op de Hòògte - Wieringen | 2015 | | pagina 23