Herinneringen uit het verleden teruggebracht naar het heden ClKfcècïïï Januari J uJaar Een greep uit de Wieringer Courant van 50 jaar terug, 1964 DOOR MAARTJE MULDER-BAIS Verpleeghuis in Hippolytushoef Op zoek naar olie Voor nu een bijzondere bekendmaking: Kapellehof officieel geopend Makelaar Vlaming uit Den Haag heeft de villa aan de Elft, het voormalige woonhuis van oud- burgemeester L.C. Kolff, verkocht aan de heer Koop man uit Rhenen. De nieuwe eigenaar gaat in het pand een verpleeghuis voor hulpbehoevende bejaarden vestigen. Aannemer C. de Vries uit Hip polytushoef is bezig met het uitvoeren van de verbouwing van het interi eur. Een boorbedrijf uit Limmen heeft aan enkele landeigenaren in de Polder Waard Nieuwland toestemming verzocht en gekregen om boringen te verrichten. Een seismografisch onderzoek moet constateren of mogelijk ook de Wieringers op "olie wonen". Burgemeester en Wethouders van Wieringen maken bekend dat de ta rieven van het badhuis met ingang van 1964 zijn verhoogd. De nieuwe tarieven bedragen thans: voor personen van 16 jaar of ouder voor een douchebad 35 ct voor 10 douchebaden bij abonnement 3,- voor personen jonger dan 16 jaar voor een douchebad 25 ct voor 10 douchebaden bij abonnement f 2,- Op 25 januari wordt bejaardenhuis "Kapellehof" in Den Oever officieel geopend, 's Avonds is er voor de inwoners een feest met een optreden van de Boerenkapel. Het bestuur heeft het beheer van het huis in handen geven van het echtpaar Wolthuizen. Het gebouw is een ontwerp van ar chitect Rus uit Heiloo. Officiële opening Kapellehof. Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 26e jaargang nr. 5 - 2014 -24-

Op de Hòògte - Wieringen | 2014 | | pagina 26