Van de redactie Even voorstellen Oproep In het vorige nummer heb ik ge schreven dat Gea Klein-Hamming jammer genoeg afscheid neemt als voorzitter van de redactiecom missie. Afgelopen 18 augustus was de laatste vergadering met Gea als voorzitter. We zullen haar erg missen. Op de foto staat zij naast haar opvolgster, Corrie Hagedoorn- Rasch. Zij stelt zich aan u voor in deze uitgave. In dit nummer krijgt u deze keer 36 bladzijden interes sante artikelen over de geschiede nis van Wieringen. Tiny Hoogscha- gen-Metselaar vertelt over nog een Wieringer boer uit de Wieringer- meer. Zij heeft nog meer bijdragen geschreven voor dit nummer. Tiny van Teulingen-Molenaar vertelt over het voormalige café Klein. Ina Schoenmaker-Wiegman haalt herinneringen op aan de ponyrij school. Kortom te veel om hier op te noemen. Wij hopen dat u ons blad weer met plezier zult lezen. Namens de redactie, Bob Gorter Afscheid van Gea Klein-Hamming. Links Corrie Hagedoorn, rechts Gea Klein, (foto Ina Schoenmaker) Hebt u oude spullen en/of fotomateriaal over Wieringen? Gooit u deze alstublieft niet weg, maar schenk ze aan de Historische Vereniging Wierin gen, zie openingstijden van het archief! Ook kunt u het materi aal aan één van de bestuursle den aanbieden. Wij zijn u daar dankbaar voor. MJ- VA Cu Ctm Afgelopen januari hadden wij als bestuur en redactie onze geza menlijke vergadering. De vraag van de redactie was of er iemand van het bestuur in de redactie wilde plaatsnemen, dit om de lijnen tus sen het bestuur en de redactie kort te houden. Gea Klein had al eerder gezegd dat ze wilde stoppen en per 1 september is het definitief. Om de functie van haar over te nemen, is een hele uitdaging. Gea heeft veel betekend voor de redactie met al haar inzet en ervaring. Na wat "proef" vergaderingen heb ik kennis gemaakt met de vele ideeën en plannen van het enthousiaste team. Al met al: een geoliede ma chine. Mede hierdoor heb ik beslo ten om met ingang van september de nieuwe voorzitter van de redac tie van Op de Hoogte te worden. Ik heb er zin in! Corrie Hagedoorn-Rasch Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 26e jaargang nr. 4 - 2014

Op de Hòògte - Wieringen | 2014 | | pagina 4