Van de bestuurstafel 26e jaargang nummer 4 2014 Foto op de omslag: 'J-Jjjaor Bestuur: G. Numeijer, voorzitter (0227) 511683 g.numeijer@historischwieringen.nl B. Doves-Kleijs, secretaris secretaris@historischwieringen.nl H. Beets, penningmeester (0227)592062 pen ningmeester@ historisch wieringen.nl A.C. de Wit, ledenadministratie Beukenlaan 12 1766 JH Wieringerwaard ac.de.wit@historischwieringen.nl S. Doorn C. Hagedoorn-Rasch M.H. Smit G. Wiegman-Baijs L. van Zoonen Redactiecommissie: Corrie Hagedoorn-Rasch, voorzitter (0227) 592463 Bob Gorter, secretaris, eindredactie Bargengd 43 1777 DR Hippolytushoef (0227) 595428 redactie@historischwieringen.nl Ina Schoenmaker-Wiegman, 2e secretaris, eindredactie (0227) 592015 Ton Bakker Tiny Hoogschagen-Metselaar Theo Klaver Piet Luijt Maartje Mulder-Bais Tiny van Teulingen-Molenaar Nel Vriezema-Omis Lidmaatschap: 17,50 per jaar Website: www.historischwieringen.nl Informatie: info@historischwieringen.nl Lange tijd heeft Gea Klein-Hamming veel voor onze vereniging bete kend. Gea had al langer aangegeven te willen stoppen als voorzitter van de redactiecommissie, omdat er geen opvolger klaarstond bleef ze voor zitter. Dat deed ze ook als secretaris van het bestuur en als lid van de gra- vencommissie en als organisator van de excursies enz. enz. Ze heeft voor al deze inspanningen al een keer "de kei" ontvangen, maar het is hier zeker op zijn plaats deze duizendpoot nogmaals hartelijk te bedanken. Ja, beste mensen, het wordt weer tijd om het voorwoord te beëindi gen, want de inkt raakt bijna op. Met vriendelijke groet, Gerard Numeijer Bankrelatie: Rabobank Schagen - Wieringerland IBAN: NL44 RABO 0370 3319 74 Drukkerij Steenman BV Enkhuizen ISSN: 1386-906X Simon Bakker en Anne Breesnee getrouwd op Texel, 29 augustus 1940 "Komkommertijd" noemen ze dat. Een periode van wat sudderen, mensen zijn met vakantie, je spreekt niet iedereen regelmatig, alles gaat zo zijn gangetje. Toch moet er een voorwoord geschreven worden voor ons onvolprezen lijfblad Op de Hoogte. De redactie trekt aan de bel, zij hebben hun werk gedaan. "Waar blijft je stukkie" en ojee, waar moeten we het dan over hebben. Als u dit leest zijn de Flora en Visserijdagen in Den Oever al weer achter de rug. Traditioneel is de Historische Vereniging Wieringen daar ook aanwezig en zat ook nu weer in de visafslag. In ver band met ons vijfentwintig jarig jubileum worden de winkeltjesboeken deel een en deel twee nu voor de jubileumprijs van vijfentwintig euro aangeboden. Zo mijmerend doet het me ook weer terug denken aan het bezoek van de toenmalige ko ningin Beatrix aan onze expositie in 2009 tijdens de vis serijdagen. Ze be zocht toen de expo sitie op de "zolder van de Bolder" van de C.I.V. te Den Oever en wij mochten haar bij die gelegenheid het eerste boek "Varen, Vissen en Feesten" overhandigen. Vijf jaar terug alweer, waar blijft de tijd? Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 26e jaargang nr. 4 - 2014

Op de Hòògte - Wieringen | 2014 | | pagina 3