Hengelen Openingstijden archief en bibliotheek 2014 maandagavond dinsdagmiddag maandagavond dinsdagmiddag maandagavond dinsdagmiddag 19.00-21.00 uur 14.00-16.30 uur 19.00-21.00 uur 14.00-16.30 uur 19.00-21.00 uur 14.00-16.30 uur ger, het dorp heeft met de nieuwe garage een heel ander aanzien ge kregen. En zette met deze woorden de hefbrug in beweging, waarbij op het hoogtepunt een Morris werd onthuld en hiermee het dealer schap van de heer Klein symboli seerde, naast het dealerschap van Fiat-tractoren ging hij nu ook Mor ris vertegenwoordigen. Na het overlijden van Cor was Albert hun zoon degene die de ga rage van zijn vader overnam. In 2011 vierde garage Klein het zestigjarige bestaan. En nu in 2014 is het Ko, Albert zijn zoon die samen met zijn vrouw Cindy de garage bestiert. Met dank aan: Mevrouw G. Boorsman-Klein en Mevrouw H. Klein-Koorn Fotomateriaal: Mevrouw G. Boorsman-Klein en Mevrouw H. Klein-Koorn Bronnen: Wieringer Courant 28 juni 1980 Voormalig Café Land - en Zeezicht nu antiekzaak Wieringer Courant 27 april 2012 leder jaar den eersten Juli Stelt de wet een ieder vrij Om zich wederom te wijden Aan de edele hengelarij. Duizenden beoefenaren Telt de mooie hengelsport, Maar er werd nooit zo gehengeld, Zoals er nu gehengeld wordt. Uit de verste verre streken, Uit de stad en van het land, Ziet men hier de hengelmenschen Met de hengel in de hand. En een visschen dat ze vangen, Neen, dat moet reusachtig zijn, En het is toch heusch geen snoeven Of het welbekend Latijn: Twintig baarzen in een uurtje, Is hier ook geen zeldzaamheid. Want de diertjes bijten waarlijk Met ongekende gulzigheid, Of het zit in onze visschers In het snoer of in de stok. Dit is zeker, wie naar hier komt Krijgt ook vast en zeker "tok", 't Vischveld staat voor allen open, leder kome dus gerust, Tenminste als U groote baarzen, Paling of wel karper lust. Het 'lusten' zij nog daargelaten, Het 'vangen' gaat hier altijd goed, En in Uw binnenzak, U weet wel, Vast een glaasje zonder voet. 't Is hier voor visch een El Dorado, Voor de visschers evenzeer, En beiden maken pracht reclame, Voor het vreemdelingenverkeer. Niek 6 oktober 7 oktober 3 november 4 november 1 december 2 december Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 26e jaargang nr. 4 - 2014

Op de Hòògte - Wieringen | 2014 | | pagina 37