Van de redactie Schenkingen Mag ik me even voorstellen? Oproep Henk Beets, penningmeester Gea Klein Hamming neemt af scheid. Vele jaren heeft ze zich ingezet voor de vereniging, eerst als secretaris, later tegelijkertijd secretaris van de vereniging en voorzitter van de redactiecommis sie. De laatste jaren was ze alleen voorzitter van de redactiecommis sie. We zullen haar inzet, ideeën en elan erg missen. Het is vreemd om zonder Gea verder te moeten gaan. Wij willen haar voor alles heel har telijk danken. Misschien schrijf je nog wel eens een artikel voor Op de Hoogte. Van de Helderse Historische Vereniging hebben we zes oude foto's ontvangen Van mevrouw T. Kolff-van der Plas te Bosch en Duin een aantal foto's Van de familie S. Vriezema het boek Nat en Droog Van familie G. van Dijk-Oos- ting veertien foto's en een in- entingskaart Alle gevers hartelijk dank De nieuwe voorzitter van de re dactie is Corrie Hagedoorn-Rasch, die ook deel uit maakt van het be stuur. Welkom! Na het jubileum nummer met een aparte omslag, waarvan we veel leuke reacties hebben gehad, ontvangt u nu het beloofde extra nummer van 2014. Het bevat weer een grote variatie aan artikelen. De redactie is uitge breid met Ton Bakker. Ton heeft al meteen een artikel geschreven, dat u in dit blad kunt lezen. We wensen u veel leesplezier. Namens de redactie Bob Gorter Mijn naam is Henk Beets. Ik ben opgegroeid in Langedijk. Ik ben ge trouwd met Lia (dochter van Geer tje de Haan en Marinus Cloots). Ik woon al weer jaren op Wieringen. Inmiddels ben ik gepensioneerd. Daarvoor heb ik altijd gewerkt op een accountantskantoor en dan voornamelijk in het Midden- en Kleinbedrijf. Mijn hobby's zijn kij ken naar sport en ook als recreant nog sporten. Verdere hobby's zijn onder meer tuinieren en het hou den van vogels. Mij is gevraagd om de taak als penningmeester van de plotseling overleden Henk de Graaf voort te zetten. Ik hoop dit naar tevreden heid voor de vereniging te kunnen doen. Hebt u oude spullen en/of fotomateriaal over Wieringen? Gooit u deze alstublieft niet weg, maar schenk ze aan de Historische Vereniging Wierin gen, zie openingstijden van het archief! Ook kunt u het materi aal aan één van de bestuursle den aanbieden. Wij zijn u daar dankbaar voor. Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 26e jaargang nr. 3 - 2014

Op de Hòògte - Wieringen | 2014 | | pagina 4