Van de redactie Uitnodiging algemene ledenvergadering 2014 Agenda: Voor u ligt de nu geheel ver nieuwde uitvoering van ons blad Op de Hoogte. We hopen dat u het met ons een verbetering vindt. Even dachten we dat we de jaar lijkse opgave van de geboorten op Wieringen van honderd jaar gele den niet in dit blad zouden kunnen zetten, maar met medewerking van de afdeling Burgerzaken van onze nieuwe gemeente Hollands Kroon is dat toch nog voor elkaar geko men. Naast alle jaarverslagen, zo als gebruikelijk in nummer 1, staat er deze keer een bijzonder artikel in, geschreven door Tiny Hoog- schagen-Metselaar, over een zee man in hart en nieren, Willem Hen drik Friso Karei Keijzer, geboren op Wieringen in 1914. Ook in dit blad een oproep uit Texel, tandarts De Herder, De brulleft, geschreven door Jaap van Zweeden en nog veel meer. We wensen u veel plezier bij het lezen. En vergeet het niet, we houden ons aanbevolen voor nieu we artikelen en/of foto's. En zoals bekend: als u geen artikel kunt of wilt schrijven, dan stuurt u ons een berichtje. Dan komt er wel iemand van de redactie bij u om uw relaas op te tekenen. We zijn benieuwd. De inbreng van onze leden vinden we heel belangrijk. De uiterste in leverdatum voor de kopij van zo wel nummer 2 (Jubileumnummer 25 jaar Historische Vereniging Wie ringen) en nummer 3, dat in juli zal verschijnen is maandag 24 maart 2014. Namens de redactie Bob Gorter op donderdag Tl maart 2014 houdt de Historische Vereniging Wieringen haar jaarvergadering in De Harmonie, Kerkplein 1 te Hippolytushoef. Aanvang 20.00 uur. 1. Opening. 2. Mededelingen en notulen 28 maart 2013. (zie blz. 4) 3. Jaarverslag secretaris. (zie blz. 4) 4. Financieel verslag. 5. Verslag kascontrolecommissie, bestaande uit mevrouw Schoenmaker en de heren Boogaard en Jager. Benoeming nieuw kascontrolecommissielid in verband met het reglementair aftre den van de heer Boogaard. 6. Verslag Redactiecommissie. (zie blz. 6) 7. Verslag Archiefcommissie. (zie blz. 5) 8. Vaststelling contributie 2014. 9. Bestuursverkiezing: Aftredend en herkiesbaar zijn: Menno Smit, Andries de Wit, Loet v. Zoonen, Siem Doorn en Corrie Hagedoorn. Toetredend tot bestuur: - 10. Rondvraag. Pauze Na de pauze vertoont Piet Kraan een of meer films. Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 26e jaargang nr. 1 - 2014

Op de Hòògte - Wieringen | 2014 | | pagina 5