Schenkingen Oproep vert len voor tweehonderdvijftig gulden verkocht aan Aldert Adryansz. Na de verkoop moest de molen binnen veertien dagen worden gesloopt. Later is hij herbouwd ergens in Noord-Holland, de plaats heb ik echter niet kunnen achterhalen." En de kapel, heeft die werkelijk op Westerklief gestaan? Een on derzoek naar deze bron verdient in ieder geval een kans! Bronvermelding: Hoogheemraadschap Hollands Noor derkwartier, 2009 Fragment met afbeelding van de meelmolen in Westeriand en de kapel op wim Vermeulen Westerklief. Historische Vereniging Wieringen. Van basisschool "Om de Oost" te Den Oever drie mappen met rapportkaarten met namen van leerlingen uit de jaren 1951 t/m 1973 Van Jan Kooiman uit Den Oever een envelop met verschillende testamenten Van Vereniging Aak ontvingen we de DVD Renovatie 2006 (over de WR 173) Van S. Heijblok uit Den Oever een doos met foto's, met hier in onder andere schoolfoto's Oosterland en personen, onder meer vele foto's met namen Van Arend de Vries uit Harlin- gen ontvingen we drie boeken: 1. Vissers van de wal, gesprek ken met beroepsvissers, door Dirk Kappelle 2. Haringtrekken en andere visserij in en om Den Hel der/Huisduinen en Texel, door H. van Koningsbruggen 3. Den Helder in de Tweede Wereldoorlog, door Rens Schendelaar Van de Historische Vereniging Den Helder een aantal mooie luchtfoto's van Wieringen, ge maakt in de jaren zestig door Lou Berg Hebt u oude spullen en/of fotomateriaal over Wieringen? Gooit u deze alstublieft niet weg, maar schenk ze aan de Histori sche Vereniging Wieringen. (Zie openingstijden van het archief)! Ook kunt u het materiaal aan één van de bestuursleden aanbieden. Wij zijn u daar dankbaar voor. Alle gevers hartelijk dank Historische Vereniging Wieringen "Op de Hoogte" 26e jaargang nr. 1 - 2014

Op de Hòògte - Wieringen | 2014 | | pagina 28