ESI a Qproep Qpeningstijden archief EDEDELINGEN VAN DE REDACTIE EACTIES VAN LEZERS mgm. door Bob Gorter Deze keer vindt u weer een groot aantal artikelen waterzetting van de Wieringermeer. Dat voor zover het mensen betrof die van Wierin- gen naar de Wieringermeer waren verhuisd. Tiny Hoogschagen-Metselaar heeft daarvoor een aan tal personen benaderd om er iets over te schrij ven, maar zelf heeft ze een groot aandeel gehad in alle artikelen. Het is het vele werk waard ge- in Op de Hödgte, in het bijzonder over de onder- weest, kijkt u zelf maar. Bij het samenstellen van het blad is nu ook Ina Schoenmaker betrokken als tweede secretaris. Fijn dat je mee wilt helpen, Ina. Het volgende nummer van Op de Hoogte verschijnt in september. De uiterste inleverda tum voor de kopij is maandag 5 augustus 2013. Namens de redactie, Bob Gorter Op de Hoogte 2013-1 In het wederom mooie Op de Hoogte exemplaar staat de mooie foto van deVGLO Parklaan 1955. Hierop heb ik wat aanvullingen van onbekende personen. Meisje op foto nr. 18 is Riet de Greef (Den Oever) op nr. 29 is Riet Borst, jongen op nr. 5 is Jan Visser (Teeuwis), op nr.50 is Cor van der Made nr. 52 is Jan Glim nr. 54 is Frans Plie- ger. Dit alles naar eer en geweten ingevuld. Har telijke groeten van Wim de Greef. Van Gerrit Dekker uit Schagen kregen we deze aanvulling: op bladzijde 18 staat een foto van de VGLO uit 1955 op Schiphol met enkele onbe kenden. nr. 19 is Reini Jellema (destijds Oostpol der) en nr 20 is Nellie Loer (destijds Van Ewijck- sluis), nu Nel Dekker-Loer uit Schagen. Op bladzijde 16 staat dat de schoonmoeder van mevrouw Annie Scheltus Brouwer Grietje Kooi man heet, dit moet zijn Sijtje Kooiman. Maandagavond van 19.00 tot 21.00 uur: 2 september 7 oktober 4 november 9 december (in de tweede Dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur 3 september 8 oktober; 5 november; 10 december (in de tweede Hebt u oude spullen en/of fotomateriaal over Wieringen? Gooit u deze alstublieft niet weg, maar schenk ze aan de Histori sche Vereniging Wieringen. (Zie openings tijden van het archief)! Ook kunt u het materiaal aan één van de bestuursleden aanbieden. Wij zijn u daar dankbaar voor. week, i.v.m. Sinterklaas) week, i.v.m. Sinterklaas) Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hóogte" - 25e jaargang nr. 2 - 2013

Op de Hòògte - Wieringen | 2013 | | pagina 3