op Woensdag ïl Februari IISCLOB „WIS' op Donderdag 31 Januari 1920 Oen Oever. Algemeene Vergadering Algemeene Vergadering -6- gen naar de prijzen. Uiteindelijk werd besloten de kinderen te laten deelnemen; het bestuur zou trachten geld in te zamelen. Men klopte bij de Maatschappij tot Uitvoering van de Zuiderzee werken (MUZ) aan., echter zonder resultaat. Het kantoorpersoneel en de uitvoerders tekenden voor een flink bedrag, hierdoor kwam zeventig gulden bijeen. Ook enkele leden zonderden een kleinigheidje af. De kas van de club bleef hier door beschikbaar voor de kinderen van de leden, dank zij de ijver van de bestuurders en de milde gevers. Er namen tweehonderdzeven schoolkin deren aan de wedstrijden mee. Behalve de prij zen werden aan alle deelnemende kinderen cho colade repen en sinaasappelen uitgereikt. Percelen voor nieuwe Ijsbaan In de vergadering van 27 februari 1929 deelde voorzitter Kuiper de mee dat het bestuur na lang zoeken erin was geslaagd enige laag gelegen per celen land nabij Den Oever gevonden te hebben, waarvan de eigenaren bereid waren deze aan de IJsclub te verkopen. Om van deze percelen een goede ijsbaan te ma ken was uitgraving en omlegging van wallen en meer noodzakelijk, dit zou wel de nodige kos ten met zich meebrengen. Na berekening met de kosten van aankoop erbij, kwam dit 25,-. Stemmen vanuit de vergadering vonden dit toch wel wat duur, maar men vroeg zich tegelijkertijd af waar zij goedkoper uit zouden zijn. De heer C. Maars bood aan het hem toe behorende land aan den Molger- dijk te huren, land dat betreft de ligging veel mooier was en boven dien goedkoper. Het land dat op dat moment nog in huur bij anderen was, ge loofde de heer Maars met zijn medewerking wel vrij te krijgen. De vergadering greep de kans die de heer Maars hen gaf, met beide handen aan. Mocht het als nog mislukken dan zou het stuk land bekeken door het bestuur, in gereedheid gebracht worden als ijsbaan. De kosten wilde men door renteloze aande len plaatsen, wat door de vergadering goed werd bevonden. Staan de de vergadering wer den er al honderdach tendertig aandelen tot een totaal bedrag van 1150,- geplaatst. Hierna werden de con cept statuten en het reglement voorgelezen, deze werden goedge keurd, waarop Ko ninklijke goedkeuring werd aangevraagd. Mul van liet bestuur lol aankoop m laad voor ten ijs- tan to het aanleggen daarvan. Ie Klasse jongen»; Jae. Boersen, la prijs; C. Ttjsen, 2a prijs; VV. de long, 3a prijs; J. da Wit, 4e prijs. Ie klasse Meisjes: R Boontjes, le prijs; A. ran Ca, 2e prijs; K. Koops, 3o prijs; W Kies, 4e prijs. 2e klasse jongens: W. Werelda, le prijs; S. Botgans, 2e prijs; M. Koorn, 3e prijs; A. Kok, 4e prijs; I, Met selaar, 5e prijs. 2e klasse meisjes: A. Bakker, le prijs; M. Smit 2a prijs; V. Verfaille, 3e prijs; G. Ttjsen, 4e prijs. 3e klasse jongens: A. Bais, le prijs; F, Tijsen, 2e prijs; D. Tijscn, 3e prijs; S. Zomerdijk, 4e prijs; R Zeil, 5e prijs. 3e klasse meisjes: C. Koops, le prijs; Gr. Gorter, 2e prijs; T. Modder, 3e pri]t»< 4e klasse jongens: W. Keijzer, le prijs; J. P» Bak ker, 2e prijs; B, Wordman, 3e prijs; K. van Kekhof, 4e prijs; K. Smit, 5e prijs. 4e klasse meisjes: Tr. Koorn, le prijs; M. Kuipers, 2e prijs; J. van Altena, 3e prijs. 5e klasse, jongens: J. Werelds, Je prijs; S. Grin, 2e prijs; A. Koeter, 3e prijs; W. Kaleveld» 4e prijs. 5e klasse meisjes: S. KooJJ, !e prjjs; R Veldman, 2e prijs; G. tont, 3e prijs; 6e klasse jongens; IX Visker, le prijs; N. Metselaar, 2e prijs; C. van Os, 3e prijs. 6e klasse meisjes; A van Ginkel, le prijs; G. van Dijk, 2e prijs; P, Snool, 3e prijs. 7e klasse jongene: E, Rotgans, le prijs; /oh. Land- rnan, 2e prijs; 7e klasse meisjes: G, Kunt, te prijs; M. Hegman, Zl prjj». Voor de aankoop van landerijen voor een te maken ijsbaan der ijaclub „Voorwaarts" te Den Oever zijn reeds 500 rentelooze aandeelen a 5.~ geplaatst., zoodat de koop, aanleg enz. definitief doorgaat. a s s avonds 7uur in het lokaal van den heer Wemmüühow te Oever AGENDA 5 Zmmr balangrijk. HET BESTUUR hij Jurri Lont te Den Oe\ er 's avonds hall acht. AGENDA: Zeer belangrijk. Komt allen op. Belangstellenden, niet-leden zijn hartelijk welkom, HET BESTUUR Historische Vereniging Wieringen - IJsclub Voorwaarts Den Oever 1912-2012

Op de Hòògte - Wieringen | 2012 | | pagina 7