-24- Hofmanshaven-Familietocht Op zondag 11 januari 2009 werd voor het eerst de Hofmanshaven-familietocht georganiseerd. Er was een ronde van tweeënhalve kilometer uitgezet, die geschaatst of gesleed kon worden door de hele familie. De afstand mocht zo vaak als men wilde geschaatst of gesleed worden. Aan deze tocht deden tweehonderdzestien deelne mers mee, de deelnemers kregen allen een herin neringslint toegezonden. In de brief met het her inneringslintje verstuurde de secretaris een brief met hierin., een oproep voor vrijwilligers., helaas bleven reacties uit. Na een bestuursperiode van vijfenveertig jaar, kondigde voorzitter Jan Klein op 11 april 2009 aan, dat hij aftredend en niet meer herkiesbaar zou zijn. Het bestuur gaat hier na naarstig op zoek naar nieuwe bestuursleden. Wilco Klein en Peter van Eekelen waren bereid om toe te treden in het bestuur en vergaderen daarna alvast mee in het bestuur. Bestuurswisseling Jaarvergadering 28 november 2009 Jan Klein trad in de vergadering van 28 novem ber 2009 af als voorzitter en bestuurslid. Gerard de Haan hield een toespraak waarin mooie mo menten uit de bestuurstijd van Jan aan de orde kwamen en hij in het zonnetje werd gezet. Na mens Voorwaarts overhandigde Gerard hem een horloge met inscriptie. Voor de vrouw van Jan had Gerard een prachtige bos bloemen. Op 12 december kreeg Jan namens het bestuur een re ceptie aangeboden bij café Tante Pietje. Daar werd hij door de vergadering tot erelid benoemd. Namens de KNSB overhandigde de heer Ettes, Jan een gouden speld, een das en een oorkonde, behorende bij de titel Lid van verdienste van de KNSB. John Kort, Wilco Klein en Peter van Eekelen wer den als nieuwe bestuursleden benoemd. Peter van Eekelen werd door het bestuur als voorzitter voorgedragen. De benoeming van de nieuwe be stuursleden werd door de algemene vergadering goedgekeurd. Jan Klein wenste Peter succes met zijn functie als voorzitter en overhandigde hem de voorzittershamer. Aftreden bestuursleden In de vergadering van 4 september 2010 werd voorgesteld om het lidmaatschap van de KNSB en het gewest Noord-Holland/Utrecht op te zeg gen. De voor-en nadelen werden bekeken en be sloten werd hiertoe over te gaan, per eerst vol gende datum werd het lidmaatschap van beide verenigingen opgezegd. Marianne en Willem Ansink traden in deze vergadering af. Marianne was niet herkiesbaar en Willem stelde zich her kiesbaar als bestuurslid, maar lag net als Marian ne de functie van secretaris neer. Rob Bregman werd benoemd tot nieuw bestuurslid. Winter 2010/2011 Op de Hofmanshaven, waar het ijs altijd iets lan ger blijft liggen dan verderop in de regio, werd op zondag toch nog geschaatst. Door de onver wachte sneeuwval, de meteorologen verwachtte regen en natte sneeuw, werd tot laat in de avond door de mannen van Voorwaarts met man en

Op de Hòògte - Wieringen | 2012 | | pagina 25