- 12- In de daarop volgende bestuursverkiezing traden J. Tijsen Jbz. (voorzitter)H. Pijlman en N. Rot gans Nz. af. Tijsen en Pijlman werden herkozen en als nieuw bestuurslid werd gekozen J. Metse laar Jz. Opnieuw kwam het starten van de wedstrijden ter discussie., besloten werd om voor het komend seizoen een proef te nemen met een startpistool., J. Metselaar stelde zich als starter beschikbaar. De vergadering kon zich hierin vinden en daarop kwam een voorstel bij andere ijsclubs te gaan kij ken hoe de machinale baanvegers daar voldeden. Toertocht Den Oever - De Haukes - Den Helder v.v. Ledenvergade ring 29 november 1963 Na de opening vroeg voorzitter J. Tijsen een moment van stilte in verband met het heen gaan van de heer C. Kooi3 een actief lid waarop nimmer tever geefs een beroep werd gedaan. Ledenvergadering 13 november 1964 De voorzitter Tijsen bedankt de heerW. de Haan voor het overnemen van het secretariaat wat De Haan op keurige wijze heeft gedaan. Dit jaar is er geen bestuursverkiezing, de heren De Haan en Lont blijven aan., de heer Jan Hermans stelt zich niet herkiesbaar, maar voor Hermans is er geen nieuwe kandidaat. Dan komt het schuiven en vegen van de baan ter sprake, de bestuursleden waren het geveeg en geschuif goed zat en vonden dat hieraan nodig iets moest worden gedaan. Amstelmeertocht Op 20 februari 1963 organiseerde: Voor waarts in samenwer king met IJsclub Wes- terland de tweede Amstelmeertocht. De route van deze Am stelmeertocht bedroeg zestig kilometer, twin tig kilometer meer dan de eerste Amstelmeer tocht, die op 13 februari werd georganiseerd door IJsclub Westerland in samenwerking met de gezamenlijke ijsclubs van de Wieringermeer. In de pers werd de tweede tocht aangekondigd als: "Toertocht Amstelmeer met drie zijkanalen". Op zondag 3 maart werd er een toertocht gehouden in samen werking met IJsclub Westerland men reed vanaf Den Oever naar Den Helder. De route van deze zestig kilome ter lange tocht ging - startend in Den Oever - over het Amstelmeer- kanaal, het Amstelmeer, het Balgzandkanaal en het Noord-Hollandskanaal en langs de zelfde weg weer terug. Vanaf de Kooi tot aan Den Helder werd de baan door "Voorwaarts" ge veegd en de baan op het Amstelmeer en het Balgzandkanaal door "Westerland". IJsclub Voorwaarts, Oen Oever IJsclub Westerland Tourtocht Den Oever - De Haukes - Den Helder Datum -0> £-3 Deeinemer(ster) Adres JL Woonplaats Deelname aan de tocht geschiedt op eigen risico (art. 15 Tourisme reglement) Historische Vereniging Wieringen - IJsclub Voorwaarts Den Oever 1912-2012

Op de Hòògte - Wieringen | 2012 | | pagina 13