Mpeningstijden van het archief van onze vereniging EDEDELINGEN VAN DE REDACTIE -30- dank aan de mensen van de Coöperatie uit Den Oever. Wij kregen daar al die jaren een geweldige medewerking en het volste vertrouwen om spul len te mogen gebruiken. Waar maak je dat nog mee? Nogmaals hartelijk dank daarvoor. Zo ik schiet al aardig op. O ja, de belangstelling voor de excursie naar het Scheepvaartmuseum in Amsterdam en het bezoek aan het eiland Pam pus is weer geweldig en "We hèwwe weer niet ge- nog an ièn bus". Tot slot wens ik u allen nog veel leesplezier en hopelijk een mooie zomer toe. Met vriendelijke groet Gerard Numeijer, voorzitter. I1 door Jan-Simon Hoogschagen Dit voorjaarsnummer is weer gevuld met een grote variatie aan korte en lange artikelenZoals u wel ziet is er nog altijd geen gebrek aan kopij. Uiteraard is het aan de lezer om te kijken wat er dit keer allemaal door de redactie is geschreven en verzameldmaar één verhaal wil ik hier speciaal onder de aandacht brengen. Vanuit Zuid-Duitsland ontvingen wij het levens verhaal van Marie Guurtje de Vries, een Wie- ringse die honderd jaar geleden geboren werd en haar geluk vond in Duitsland. Een bijzonder verhaal, verteld door één van haar dochters en uit het Duits vertaald door Bob Gorter. Naar mijn bescheiden mening zijn er films ge maakt over minder bijzondere liefdesgeschiede nissen, dus gaat dit allen lezen. Voor de Op de Hoogte begint nu het zomerreces. Na de zomer vakantie zal nummer 3 verschijnen. door Bob Gorter Velen van u hebben de weg naar ons archief al gevonden. U komt er om foto's te bekijkeneen boek te zoekenof gegevens te verzamelen over uw voorouders of over een specifiek onderwerp. Er is bijna voor elk wat wils. Er zijn kopieën gemaakt en e-mails met gegevens zoen. We beginnen weer in september. U kunt verzonden. Het aantal bezoekers neemt steeds bij ons terecht op de volgende data en tijden in toe. Afgelopen maandag 2 april en dinsdag 3 Parkzicht, Hippolytushoef: april waren de laatste openstellingen van dit sei- Op maandagavond van 19.00 uur tot 20.30 uur: 10 september, 1 oktober, 5 november een 10 december Op dinsdagmiddag van 13.00 uur tot 16.30 uur: 11 september, 2 oktober, 5 november en 11 december De openingstijden voor de eerste helft van 2013 vindt u in een volgende Op de Hoogte. U bent van harte welkom. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 24e jaargang nr. 2 - 2012

Op de Hòògte - Wieringen | 2012 | | pagina 3