Agenda: .^llflÉ U EDEDELINGEN VAN DE REDACTIE yjlGEMENE LEDENVERGADERING UAARVERSLAG REDACTIE - 2 - door Jan-Simon Hoogschagen De eerste Op de Hoogte van 2012 is alweer een feit. Traditiegetrouw nemen de verslagen en aankon digingen voor de jaarvergadering van 22 maart een flink deel van het blad in beslag, maar dat wil niet zeggen dat de redactie daarom met de armen over elkaar heeft gezeten. Integendeel! Het vullen van het blad met interessante artike len is al geruime tijd geen enkel probleem. Het is dat het hele proces van samenstellen, opmaken en drukken de nodige tijd vergt, anders.Geluk kig voor de schrijfgrage redactieleden is er sinds vorig jaar een rubriek in de Wieringer Courant waarin ze hun overtollige energie kwijt kunnen. Ook in 2012 kunt u dus, langs meerdere wegen, rekenen op veel nieuws uit Wieringens verleden. Op donderdag 22 maart 2012 houdt de Historische Vereniging Wieringen haar jaarvergadering in "de Harmonie,:>Kerkplein 1 te Hippolytushoef. Aanvang: 20.00 uur. 1Opening ri 2. Mededelingen en notulen 24 maart 2011 (zie blz. 3). 3. Jaarverslag secretaris (zie blz. 3). 4. Financiële verslag penningmeester (zie blz. 6, 7 en 8). 5. Verslag kascontrolecommissie, bestaande uit de heren De Ridder, Uythof en Boogaard Benoeming nieuw kascontrolecommissielid i.v.m. reglementair aftreden Dhr. Uythof. 6. Verslag Redactiecommissie (zie blz. 2). 7. Verslag Archiefcommissie (zie blz. 3). 8. Vaststelling contributie 2012. 9. Bestuursverkiezing: Aftredend en herkiesbaar: Gea Wiegman en Bianca Doves Toetredend tot bestuur: - 10. Rondvraag Na de pauze: Film van Piet Kraan door Bob Gorter In 2011 zijn er vijf nummers van Op de Hdögte verschenen. Het vijfde nummer was een themanum mer over de postboot van Van Ewijcksluis naar De Haukes. Deze uitgave werd geheel geschreven en geïllustreerd door Cees Tijsen. De overige vier werden door de redactie samengesteld. Gelukkig hebben we geen gebrek aan kopij. De redactie schrijft artikelen, maar ook u liet ons niet in de steek. Bij elkaar werd telkens gezorgd voor een leesbaar en afwisselend blad met een grote variatie aan onderwerpen uit een niet zo ver verleden. Maar ook besteedden we aandacht aan oudere tijden, voor zover het ten minste Wie- ringen betreft. De redactie bestaat nu uit Gea Klein-Hamming, voorzitter, Jan-Simon Hoogschagen, secretaris, tevens belast met de samenstelling en contac ten met de drukker, Theo Klaver, Piet Luijt, Nel Vriezema-Omis, Tiny van Teulingen-Molenaar, Tiny Hoogschagen-Metselaar, Maartje Mulder- Bais en Bob Gorter. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 24e jaargang nr. 1 - 2012

Op de Hòògte - Wieringen | 2012 | | pagina 3