nEDEDELINGEN VAN DE REDACTIE LGEMENE LEDENVERGADERING AARVERSLAG 2010 door Jan-Simon Hoogschagen Het eerste nummer van het jaar staat traditiegetrouw in het teken van de jaarvergadering van de vereniging. Dit betekent dat u dit keer in het blad de uitnodiging daarvoor en de diverse jaarversla gen kunt vinden. Maar dat is niet het enige. We nodigen u uit voor de jaarlijkse excursie, u kunt het laatste artikel van Nettie Rienstra lezen (zie onder andere het voorwoord van de voor zitter) en de gebruikelijke variëteit aan lange en korte stukken over hetWieringen van vroeger en zijn bewoners. Ik wens u zoals altijd weer veel leesplezier. Op donderdag 24 maart 2011 houdt de Historische Vereniging Wieringen haar jaarvergadering in de grote zaal van Het Noorderlicht, Parklaan 41 te Hippolytushoef. Aanvang: 20.00 uur. Agenda: 1Opening 2. Mededelingen en notulen 18 maart 2010 (zie blz. 3). 3. Jaarverslag secretaris (zie blz. 2). 4. Financiële verslag penningmeester (zie blz. 4). 5. Verslag kascontrolecommissie, Bestaande uit Dhr. De Ridder, Dhr. Uythof en Dhr. Luyt. Benoeming nieuw kascontrolecommissielid i.v.m. reglementair aftreden Dhr. Luyt. 6. Verslag Redactiecommissie (zie blz. 7). 7. Verslag Archiefcommissie (zie blz. 15). 8. Vaststelling contributie 2011. 9. Bestuursverkiezing: Aftredend en herkiesbaar: Menno Smit, Andries de Wit en Henk de Graaf Toetredend tot bestuur: Loet v. Zoonen, Siem Doorn en Corrie Hagedoorn. 10. Rondvraag Na de pauze: Film van Piet Kraan Het bestuur bestond G.J.C.M. Numeijer H. O. de Graaf B.A.M. Doves-Kleijs A.C.deWit E.M. Jacobs-Hijlkema M.H. Smit G. Wiegman Baijs L. v. Zoonen S. Doorn C. Hagedoorn-Rasch het afgelopen jaar uit: Voorzitter Penningmeester Secretaris Ledenadministratie, be stuurslid Verzorging rondzending "Op de Hoogte", be stuurslid Vice voorzitter, 2e pen ningmeester, bestuurslid Archiefcommissie, be stuurslid Commissie graven, aspi rant bestuurslid aspirant bestuurslid Vice secretaris, aspirant bestuurslid Het bestuur heeft het afgelopen jaar 10 maal ver gaderd. Het leden aantal is 903. De activiteiten die zijn gehouden, zijn als volgt: Vrijwilligersavond op vrijdag 26 februari. Een goede opkomst met een gastoptreden van Mark Zijlstra. Jaarvergadering 18 maart, zie verslag. Excursie naar Utrecht met een rondvaart en een bezoek aan een stadskasteel. Aantal deel nemers: 60. Flora- en Visserij dagen, 30 en 31 augustus het was een droevig jaar mede daardoor weinig be zoekers. Tijdens het optreden van Apollo was het een gezellige drukte. Thema was dit jaar ook Apollo. Boek: "Winkeltjes" werd op 12 november ge presenteerd. Ie boek uitgereikt aan Mevr. Grietje Wilms. Kerstfair in het Atrium 11 en 12 december ge organiseerd door de Rotary. Een boekenkraam met als hoofddoel de verkoop van het boek "Winkeltjes". Historische Vereniging Wieringen - "Op de Höègte" - 23e jaargang nr. 1 - 2011

Op de Hòògte - Wieringen | 2011 | | pagina 3